Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?
W dzieciństwie będziesz wyzywany od kurdupli, w czasach nastoletnich będziesz pierwszym wyborem do gnębienia przez rówieśników naładowanych hormonami wywołującymi agresję i w dorosłym życiu jedyna partnerką do zaspokojenia wiadomo jakich potrzeb będzie twoja ręką.
#depresja #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 149
Ale wy zrozumcie z że jak macie znajomych manletów po 170 z zakolami, którzy mają 30+ lat to oni są z czasów kiedy rynek matrymonialny nie był jeszcze tak skażony aplikacjami randkowymi i instsgramem które podbiły ego kobiet w kosmos.
A jeśli op ma ok. 20 lat i tyle wzrostu to praktycznie over dla huopa
@Glock17 Ja znam nawet typka 190cm którego laski nawet nie zauważają, pomimo że się uśmiecha , ma bmi w normie i nie podpiera ścian na imprezach. Jedynie sam rzadko zagaduję bo się boi. Także nie tylko niscy mają przerąbane. A ten mój ziomek to ewenement, sam nie rozumiem czemu ma takiego pecha.
o właśnie to, ale oni raczej tu przyszli mnie poobrażać bo to co piszę kłuci się z ich postrzeganiem świata. i to podobno przegrywy mają problem z syndromem oblężonej twierdzy xD


@Glock17: dokładnie. Ich ten problem nie dotyczy więc uważają że go nie ma i dostają zwarcia w mózgu albo zaraz opowiedzą ci jakąś ckliwą historyjkę o tym w jakim gównie byli a i tak ruchają. Już nie mówię że muszą
@Glock17: spójrz na to z innej strony:
wiele osób - tych wyższych również - nie potrafi odnaleźć sensu życia co potrafi zatruwać ich myśli przez całe życie.

Ty za to znalazłeś ten sens życia - sensem życia jest posiadanie partnerki. Do czegoś Ci to potrzebne: prokreacji, seksu, cokolwiek.

Ciesz się - gdybyś był wyższy miałbyś problem ze zdefiniowanem sensu życia - teraz jesteś pewny, że wiesz jaki jest - sens życia.
W szkołach wielu chuliganów to kurduple, wzrost nadrabiając zażarciem i agresją.


@Elaviart: potwierdzam, najbardziej wkurzający patusy to kurduple
zazwyczaj jak ktoś ma te 185+ i trochę masy to się nie rzuca bo nie ma po co, nie musi nic udowadniać
a taki manlet? pruje się o byle co żeby pokazać że jest samcem alfa
@Glock17
Łączę się z tobą w bólu. Nie żebym był niski, jestem wysoki i zdarza mi się słyszeć od dziewczyn, że "tak fajnie że jesteś wysoki" "facet musi być wysoki" a nawet "chciałabym żeby mój narzeczony był taki wysoki jak ty" i wtedy im mówię, że wzrost nie powinien mieć takiego znaczenia i to #!$%@?, że tak myślą.