Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?
W dzieciństwie będziesz wyzywany od kurdupli, w czasach nastoletnich będziesz pierwszym wyborem do gnębienia przez rówieśników naładowanych hormonami wywołującymi agresję i w dorosłym życiu jedyna partnerką do zaspokojenia wiadomo jakich potrzeb będzie twoja ręką.
#depresja #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 149
@Glock17: przeczytaj sobie Człowiek w poszukiwaniu sensu Wiktora Frankla a potem pomysł że twoim usprawiedliwieniem do nic nie robienia jest wzrost... Patałachu.
@Glock17:

zgadza się mam gówniany charakter bo jestem introwertyczny, cichy, spokojny i nudny


Ta, każdy przegryw mówi jaki to ma super charakter, cichy i spokojny dobry chłopak xD A potem wychodzi że to nie introwersja tylko fobia społeczna a zainteresowania kończą się na waleniu konia do animu, grania w gierkę i siedzeniu 24/24 na portalu dla autystyków.
Największym odstraszaczem od bab są po prostu kompleksy. Jakbyś miał figurę adonisa kwadratową szczękę i 190+ i będziesz się użalał nad swoim losem na głos, to wszyscy zaczną to dostrzegać, bo ile można słuchać takiego #!$%@?. Dlatego Sebastiany i inni brzuchaci Andrzeje sobie radzą bo mieli i mają to w piździe. Każdy chce mieć partnera/partnerkę, zaradną w życiu. Dotyczy to również radzenia sobie z samym sobą.

Coś co poprzednie pokolenia zrobiło dobrze,
@Glock17

Dobra pora obalic pare mitow.

Jesli jestes wysoki, nie oznacza to ani troche, ze posiadasz lepsze geny. Wrecz przeciwnie, wieksza masa ciala, wiecej pracy serca, nerek etc. statystycznie faceci sredniego wzrostu zyja dluzej.

Wyoski = silny = lepszy to z antropologicznego punktu widzenia zatrzymalo sie juz parenascie milionow lat do tylu, na szympansach. Gdzie liderem grupy, alpha, nie zostaje najsilniejszy, ale ten z najfajnieszym charakterem i z najwieksza iloscia sprzymierzencow.

Przestan
wieksza masa ciala, wiecej pracy serca, nerek etc. statystycznie faceci sredniego wzrostu zyja dluzej.


@CzarnyBursztyn: i co to ma do rzeczy, żyją wystarczająco długo by wydać potomstwo a nawet doczekać się wnuków. Chyba, nie chcesz żyć 100 lat z czego połowę w starości to możesz mieć sobie ten 170 xd

Wyoski = silny = lepszy to z antropologicznego punktu widzenia zatrzymalo sie juz parenascie milionow lat do tylu, na szympansach. Gdzie
@Glock17: mam wrażenie, że znalazłeś sobie fajną wymówkę dla niepowodzeń w życiu. Ja mam 170cm i może czasem jakieś określenie związane z moim wzrostem usłyszałem, ale były to raczej jednostkowe przypadki. 170cm to jeszcze norma i na każdym kroku spotyka się mężczyzn o takim wzroście.
@Glock17: karierę w wojsku jako czołgista można zrobić, albo w marynarce podwodnej. A tak całkowicie na serio, to wielu moich znajomych nie ma więcej niż 170cm wzrostu i żyją. Dodam, ze są to osoby 40+ a nie gimbusy. ;) Kobiet typu 1,60-1,65 też na "rynku" jest sporo, niemal każdej wystarczy mężczyzna wyższy o te 5-10 cm. Ważny jest za to #!$%@?. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
często się zastanawiam, ilu z tych normików plujących tutaj jadem, przyczyniło się, do powstania jakiegoś przegrywa


@konewkon: pewnie nawet nie mają świadomości że ten cichy nerdzik któremu tylko dla żartów zabierali plecak na w-f i wrzucali go do damskiej szatni ma teraz z tego powodu #!$%@?ą psyche i lęki które uniemożliwiają mu funkcjonowanie w społeczeństwie. a po tym wszystkim co przeżył usłyszy tylko aby się nie mazał, bo im się w
@Glock17: Nie rozumieja (albo udaja), ze wyglad i charakter to nie sa rzeczy niezalezne od siebie. Ja mam ok. 175cm- niby nie ma tragedii, ale w podstawowce i gimnazjum bylem caly czas najnjzszy z chlopakow i pamietam jak to wplynelo na moja pewnosc siebie. A jak do tego dojda jeszcze jakies inne negatywne czynniki, np. niski status spoleczny rodziny (z wszystkimi tego konsekwencjami) jak w moim przypadku to robi sie mocno