Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?
W dzieciństwie będziesz wyzywany od kurdupli, w czasach nastoletnich będziesz pierwszym wyborem do gnębienia przez rówieśników naładowanych hormonami wywołującymi agresję i w dorosłym życiu jedyna partnerką do zaspokojenia wiadomo jakich potrzeb będzie twoja ręką.
#depresja #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 149
@Glock17: każdy kto szuka wymówek tego typu jest po prostu #!$%@?, ale lepiej szukać wymówek. W #!$%@? facetów nie ma tych 180cm razem ze mną, a potrafią osiągnąć wszystko.
@elemenTH: hah, nie korzystam. To było na głównej, więc odpisałem. Pomimo że czasem czuje się jak przegryw to nigdy nie identyfikowałem się z ludźmi z tego tagu.
@slabart12: Nie, nie zgodzę się. Beny Hill też był introwertyk skoro zmarł w samotności. Czytałem biografie Tesli na podstawie jego notatek. Cierpiał na synestezje może nawet jakiś Aspenger albo afazja (podobno teraz jest moda na przypisuwanie jednego albo drugiego dzieciom jak kiedys z adhd), ale był hazardzista no i przecież nie grał sam. Wychodził mnóstwo razy rezać w karty. Jakoś wtedy mu nie przeszkadzało towarzystwo. Ja też byłem określony przez psychologa
@Niadry: To, ze ktos jest introwertykiem nie znaczy, ze nic nigdy nie robi z innymi ludzmi. Ale jest raczej skupiony na swoim swiecie wewnetrznym i moze miec problemy z nawiazywaniem relacji. Poza tym co innego miec kolegow, a co innego nawiazac relacje intymna z plcia przeciwna.
@slabart12: Okej. Racja to coś innego, ale sam przyznasz, że to i tak niczego nie przekreśla. Wydaje mi się, że domeną ludzi inteligentnych jest to, że dobrze się czują sami ze sobą i to jest błogosławieństwem jak i przekleństwem. Mimo wszystko dalej uważam, że chłopak musi zmężnieć najlepiej poprzez ból i cierpienie. Ja swoje "szkolenie" odbyłem pracując na budowie w Szwecji na #!$%@? mrozie wyrównując metalowe słupy młotem kowalskim i klinami,
Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?


@Glock17: Życie nie ma sensu poza tym który sami mu nadajemy.

W dzieciństwie będziesz wyzywany od kurdupli, w czasach nastoletnich będziesz pierwszym wyborem do gnębienia przez rówieśników


Nasi ojcowie wzięli wolne i uważają, że dzieciak sam wyjdzie na ludzi bez ich udziału. Mogą w spokoju oddać się chlaniu piwska, oglądaniu sportu w tv i aut na alledrogo. Efekt