Wpis z mikrobloga

Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?
W dzieciństwie będziesz wyzywany od kurdupli, w czasach nastoletnich będziesz pierwszym wyborem do gnębienia przez rówieśników naładowanych hormonami wywołującymi agresję i w dorosłym życiu jedyna partnerką do zaspokojenia wiadomo jakich potrzeb będzie twoja ręką.
#depresja #fobiaspoleczna #samobojstwo
  • 149
są takie laski, co dla 180 wzrostu co najmniej skreśla każda znajomość, ale nie wszystkie są takie. Mój chłop jest całe 2 cm wyższy ode mnie. I mam sporo bab w otoczeniu, gdzie ich faceci są mojego wzrostu, albo niżsi.


@somskia: ziom ja to wiem, ale Ty być może jesteś normalną babą, dla której wzrost nie jest cechą decydującą o tym czy ktoś będzie dobrym kandydatem na męża/ojca.
I każda normalna
Jaki jest sens życia jeśli będąc facetem ma się ze 170 cm wzrostu?


@Glock17:
Wejdziesz do np. czołgu, kokpitu samolotu, większości sportowych aut, nie będziesz się wiecznie uderzał w głowę w każdym możliwym miejscu, nie będzie ci niewygodnie w pociągach i samolotach. Łatwiej kupić spodnie.
@DrCieplak:

Statystycznie wyższy facet może mieć większego.

Co jakiś czas ktoś pisze na wykopie coś podobnego więc przejrzałem swego czasu trochę internetu w poszukiwaniu badań na ten temat i wychodzi na to, że to mit. Korelacja pomiędzy wzrostem, a wielkością przyrodzenia jeżeli już gdzieś wystąpi to jest określana jako słaba.
Jeżeli więc nie ma istotnej różnicy to pod aspektem wizualnym niżsi faceci mają tutaj przewagę bo będą wyglądać na proporcjonalnie większych
@Elaviart
Nie wzrost wcale nie ma znaczenia i nie podoba się kobietom. Wcale koleżanka która pomyślała że się do niej przystawiam postanowiła spacyfikować mnie śmiejąc się z mojego wzrostu. Albo wysoki kolega poszedł do łóżka z dziewczyną z tindera i cały czas mu gadała zachwycona jaki to on wysoki. Wcale nie jest tak że 80% osób na kierowniczych stanowiskach jest wysokich. To wszystko to nieprawda
@Glock17 Dwie sprawy. Mam 165, 30 lat, zakola, sam jestem intro, ale mam za sobą kilka związków, dużo więcej luźniejszych relacji, wliczając w to jakieś fwb i obecnie też mam dziewczynę, wyższą ode mnie o 2 cm. To że się da, tak jak ci tutaj piszą, to prawda. Ale ci którzy mówią że wzrost nie ma znaczenia, nie mają pojęcia o tym, na jakim hard modzie gram jako karzeł. To jest #!$%@?,
#samobojstwo


@Glock17: Wiesz że używając tego tagu publicznie psujesz wszystkim którzy to zobaczą cały dzień? Nie wierzę że chcesz się wyhuśtać, ale wierzę że masz kogoś z kim możesz szczerze porozmawiać, opowiedzieć co Ci leży na wątrobie. Jeśli nie, to napisz do mnie na PW. Być może jedynie wydaje ci że Twoje życie nie jest nic warte, a to bzdura. Jest wiele rzeczy które mogą poprawić ci humor, z takich najprostszych
@Glock17 wszyscy winni tylko nie Ty. Rusz dupę do klubu z planszówkami albo do innego miejsca gdzie idą ludzie mający hobby i zamiast odpalać tindera albo inne #!$%@? gdzie jest max. 3% lasek odpal frazę "Cześć, jestem [tutaj wstaw swoje imie]" i zacznij gadać z ludzmi ... nawet w bibliotece idzie spotkać fajne laski z którymi można pogadać o jakiś książkach. Tylko trzeba przestać być nudną osobą której jedynym zajęciem jest samobiczowanie
@POTEZNA_HAUBICA: oczywiście. Juz nawet pisałem, że wizyta np. galerii handlowej czy na koncercie obala wiele przegrywich tez i leków. Naprawdę często widzę karłów z takimi gazelami, że ach...