Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki co można robić jako singiel żeby nie zwariować? O mnie w skrócie: 28 lvl, z wyglądu mocne 4/10. Można powiedzieć że brak znajomych (mam z 2 z którymi się widzę raz na 2 miesiące bo zarobieni). Komp i gierki już nie cieszą bo ile można tak spędzać kolejny dzień. Upijanie się w samotności to też nie jest jednak dobry pomysł. Oczywiście próbowałem poznać kogokolwiek (nawet do zwykłej znajomości) na #tinder czy #badoo ale bezskutecznie. Grupki fejsbukowe to niestety siedlisko spermiarzy i nie da rady się przebić.

Fajną radę kiedyś wyczytałem na wykopie żeby chodzić na mecze klasy B. Fajne bo to regularne spotkania, będę wśród ludzi i mogę być częścią lokalnej społeczności. Przy okazji lubię sport więc nie będę tam chodził na siłę (w przeciwieństwie do kursu tańca). Macie jakieś podobne pomysły???

#samotnosc #feels #przegryw #tfwnogf #singiel #single #zwiazki #relacje #tfwnogf #agepill #suicidefuel #blackpill #znajomi #randki #hobby #rozwojosobisty #wies #alkohol #alkoholizm #zycie

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63c1193dcdab2baf820437a8
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Mirki co można robić jako singiel ż...
źródło: comment_1673601461letfZpoTn06FpLBHNwpdKK.jpg
  • 20
Po prostu żyj i ciesz się chwilą, sam długo byłem sam od roku jestem w związku, z małego miasta wylądowałem w wielkim, z narzeczoną widzę się co dwa tygodnie bo oboje zapier.. na etatach i dorywczo bo kredyt bo rachunki¯_(ツ)_/¯ heh więc jeśli masz spokojne i stabilne życie to się ciesz, no ale jeśli potrzebujesz zmian to działaj poprostu a znajdziesz kobietę( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@AnonimoweMirkoWyznania: Z doświadczenia powiem Ci ze szukanie rozwiązania personalnych problemów na Tinderze doprowadzi do jeszcze większych problemów. Dopiero jak ogarniesz swoje zycie to wtedy zacznij szukać partnerki. Zycie ma do zaoferowania naprawdę dużo. Idź na mecz, idź na rower, idź na koncert.
TłustaOślica:

Mirki co można robić jako singiel żeby nie zwariować? O mnie w skrócie: 28 lvl, z wyglądu mocne 4/10.


1) zasuwać w robocie ile sił i oszczędzać ile się da, żeby odłożyć na operacje plastyczne.
2) przestać się upijać, a najlepiej w ogóle przestać chlać, bo to tylko pogarsza wygląd i zapisać się na siłkę.
3) rozwijać się intelektualnie, żeby dorwać bardziej prestiżową pracę (korpoludek zarabiający 8000 brutto jest w
@Kamilo67: To że byłeś pierdołą nie oznacza że inni podzielą twój los.
Osobiści znam ludzi którzy trenowali sztuki walki i zmiana jaką przeszli z początku chodzenia, a po kilku latach jest ogromna.
@polskie-k0rpo: ale masz staż na tych sztukach walki ledwo 3 miechy uuuu... który to już Dan?
Pochodź trzy lata i wróć z odpowiedzią ponownie.
Z czasem pewność siebie przyjdzie. Nabierając siły, umiejętności, pojawi się też pewność siebie.
Do wypracowania pewności siebie na pewno jest nie jedna droga.
Wam tu się wydaje że jak ktoś wspominał o czymś, to jakby tylko ta droga istniała. Nie dopuszczacie myśli że mogą być też inne