Wpis z mikrobloga

@masuwacz33: imo to są zupełnie normalne spoko skarpetki, ale do letnich/wiosennych butów wyciętych typu mokasyny, czy nawet trampki jak ktoś lubi efekt gołych kostek.
Noszenie ich zimą do zimowych butów nie byłoby według mnie gejowskie, tylko zwyczajnie dziwne. Tym bardziej że zazwyczaj są mniej wygodne od zwykłych lub stopek, bo się łatwo rolują dłuższych butach.
@mlodyernest: @caslin: Jasne, że nie mówię tutaj o noszeniu ich do zimowych butów. Nie uszczegółowiłem tego w poście, ale bardziej mam na myśli okres wiosna - jesień, raczej tak na co dzień do sneakersów. Wg mnie takie niższe wyglądają o wiele lepiej niż typ do kostki, którego wystaje np. około 1cm z buta.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@masuwacz33: to nie są skarpetki do bardzo niskich butów np mokasynów? W sensie zakłada się je do konkretnego obuwia tak jak dłuższe skarpetki ubiera się do eleganckich butów a nie zakłada stopki. Do butów zimowych też się raczej nie ubiera takich niskich. Po prostu mają swoje określone zastosowanie i użytkowanie ich na opak nie powoduje ze się jest super nowoczesnym.

@mlodyernest: tak ich zastosowaniem jest noszenie przez kobiety
ja nosze takie normalnie do butow nike do biegania i moje sie nie sciagaly same (ja kupuje takie co maja taka gume na piecie + jak sa dopasowane to leza ok i same sie naciagaja na stope)


@NewBlueSky: no co ty, jakis hm, reserverd, zara? w tym roku nie kupowałem, ale mam z rok/dwa lata wcześniej, nie wierzę, że wyszły z oferty
@NewBlueSky: no co ty, jakis hm, reserverd, zara? w tym roku nie kupowałem, ale mam z rok/dwa lata wcześniej, nie wierzę, że wyszły z oferty


@michaszko: moze nie wyszly, na pewno wiem jak kupic te super krotkie i je znalezc. natomiast z innymi jest problem, ze ciezko ocenic. Jakos jak kupilem z 1-2 lata temu tamte to zawsze dokupywalem tylko je xd
czy nadal tkwimy w epoce, gdy ktoś mnie w takich zobaczy to pierwsze co pomyśli, to, że wolę kolegów


@masuwacz33: uzależnianie od płci czy orientacji tego co kto może czy powinien nosić na stopach to jakieś prymitywne normy kulturowe ograniczonych małpoludów.
Nic się nie przejmuj, możesz nosić takie skarpetki jakie tylko chcesz i nie będziesz od tego ani trochę mniej męski. Ważne tylko żeby je zakładać do odpowiednich butów.
źródło: comment_1672872460QgkpDDvcPJTlWFFQqI6iPG.jpg