Wpis z mikrobloga

Dzisiaj łatwe 345kg w siadzie w taśmach. Nawet mnie nie zmęczyło :) Problem był inny...
Tak dawno nie robiłem siadów w taśmach że zapomniałem jak to się robi :P
Już na rozgrzewce 265kg zamiast siadu zrobiłem Good Morning, bo kolana się nie zginały xD.
Przy tych 345kg najtrudniejsza była właśnie ekscentryka, za duże NAPIĘCIE! :P "Zacinałem się" co chwilę i musiałem puszczać stopniowo to napięcie żeby zejść niżej i niżej. Do tego miałem problem żeby kontrolować kolana aby nie uciekły do przodu.
Ogólnie zapas był bardzo duży, ale celem było na dzisiaj tylko 345kg i zapoznanie się ponowne z taśmami. Jestem zadowolony z rezultatów :)

W tym tygodniu sprawdziłem wszystkie swoje boje, na luzie zostawiając dużo w zapasie.
Siad - 345kg
Wyciskanie z pauza - 210kg
Martwy Ciąg - 320kg
Więc jak widać siłowo jestem jakieś ~5% od swoich życiówek :)

Przeprowadzka i wejście na bombę mi się znowu przedłuża w czasie, więc możliwe że jeszcze jako natural przebije swoje poprzednie absolutne rekordy. Wszystko zależy na ile uda mi się utrzymać regularne treningi przez ten okres.

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport
IntruderXXL - Dzisiaj łatwe 345kg w siadzie w taśmach. Nawet mnie nie zmęczyło :) Pro...
  • 69
A na filmiku nie ma nawet 80% głębokości


@zagi_ssj: 80%!? Tam jest góra 15% głębokości...

oczywiście, ze się nie zgadzam, kto w teamie jest to wie, ze ja na treningach nie dosiadałem i później spaliłem zawody po przysiadach.


To oznacza tylko tyle że, TY tak trenowałeś i TY SPALIŁEŚ ZAWODY... TY się źle przygotowałeś, to TY zrobiłeś jakieś błędy. Czemu tutaj każdy próbuje mierzyć innych swoją miarą.
No wiadomo, jak od 10 lat ciągle siadasz kible, to nagle na pierwszych zadowach w życiu dosiądziesz xD


@matteo_moravietzky: xxD jak ja robię właściwie 99% siadów do idealnej głębokości... bo robie #!$%@? box squats, gdzie box mam ustawiony tak że zawsze tą głębokość mam.
Ten siad co dzisiaj wrzuciłem jest gdzieś na styk, a nie żadne 80% głębokości... Oczywiście w internecie każdy wie lepiej, bo był na treningu ze mną i
@IntruderXXL: Już kiedyś rozmawialismy na ten temat - pisałeś dokladnie to samo i w koncu przyznałeś, ze to nie jest głębokość na IPF (nie wiem, skąd wtedy wziąłeś definicję 'na zaliczenie', nie podałeś nazwy federacji).

Mówilem Ci też, żebyś raz na wykop wrzucił siad z boku i zamknął wszystkim mordę, ale widocznie wolisz się wdawać po raz 100 w tę sam dyskusję.