Wpis z mikrobloga

@Nitro_Express: Dla mnie zagadką jest jak działa ten serwis. Ludzie to debile i od tego mamy czarną listę, ale czy nie można głównej wypełnić inną treścią? 2h temu przykładowy @pierdze wrzucił kolejną paczkę gifów z kotami, która zawsze ląduje w gorących. Dlaczego jego wpis widzę dopiero po godz 8:00, a wcześniej mam pusty wykop?


@Logytaze: Bo twórcy tego serwisu maja to w piździe, wzięli 1,5mln dotacji z rzadu i nawet
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@buczubuczu: odpisze tobie, a nie opowi.

Jesli twoj poziom intelektualny bylby tsk wysoki jak moj to z twojej perpektywy (mojej) wiekszosc interakcji ludzi to zenujacy poziom, pato poziom, poziom zwierzat. W skrocie ogladanie malp w cyrku.

Na tym portalu (zreszta nie tylko na tym) ludzie nie potrafia nawet poprawnie dyskutowac i mowie tutaj o 99.9% uzytkownikow.

Wydarzenia jak famemma, programy jak rolnik szuka zony, poczatkowe programy jak love island dostarczaja nowych
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitro_Express: najlepsze jest to że to nie jest jakiś rocket science, w jeden sprint idzie to na luzie zrobić.
Podejrzewam że problemem nie jest to że ktoś tego nie potrafi zrobić tylko to że zwiększyło by to odrobinę koszt utrzymania serwisu i im się to nie opłaca.

To tak jak z sklepem internetowym w Black friday, czasem koszt skalowania jest większy niż koszt tymczasowego downtime'u.
Firmy sobie robią estymacje i wychodzi
najzabawniejsze jak sobie człowiek uświadomi, że roczniki 2000 i młodsze, wypełniają te tagi dla patusow nt ustawionych "ustawionych walk w klatce" i ekscytują się tym, gdzie każdy średnio ogarnięty już zrozumiał, że ten odpowiednik angielskiego wrestlingu ma na celu tylko i wyłącznie wyciągnąć kasę od tempego odbiorcy pej per wju

Żeby doprecyzować, pajace z tych pseudo walk jutuberow zmierzają w ta strone co na filmie, tylko narazie są ułomnymi aktorami, więc sporo