Wpis z mikrobloga

@malinq: Wydaje mi się, że nie chodzi tutaj o to, że walki w patogalach mma są ustawiane. Pewnie nie są. Polacy często nabijają się z Wrestlingu, ale Ci sami oglądają patogale, które mają wiele elementów podobnych jak w Wrestlingu - tj. wokół pojedynku robi się show, są dobre i złe postacie (face vs heel), ważniejsze od umiejętności czysto sportowych są emocje i drama (jak ktoś chce sport oglądać to ogląda raczej
wokół pojedynku robi się show, są dobre i złe postacie (face vs heel), ważniejsze od umiejętności czysto sportowych są emocje i drama (jak ktoś chce sport oglądać to ogląda raczej poważniejsze federacje MMA).


@Rafikov: no ok, ale co w tym patologicznego? nie wiem gdzie wady w takim show oraz gdzie powody do nazywania widzów tego show tępakami
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nitro_Express: jak budzę się w nocy to odpalam wykop by szybciej zasnąć. Dziś w nocy były dwa posty: homesick_aliena i filmik z gołą babą od rumuna. Wydawało mi się, że pustki wynikają właśnie z ataku rumuna i zdejmowania jego postów. A co się dziś odjaniepawliło?
całe to mma to jedna wielka pralnia hajsu


@picasssss1: #!$%@?ąc od tego, że masz na to #!$%@?, a nie dowód to jakie to ma przełożenie na widowisko

a wszyscy ci co się tym jaraja to debile.


@picasssss1: o nie, jak ludziom może podobać się coś innego niż mi, to na pewno debile, tylko ja to niedebil i mogę decydować kto co może oglądać brainlet.jpg
@Nitro_Express: Ja się zastanawiam jakie procesy myślowe zachodzą w głowach osobom, które oglądają taki ściek. No za #!$%@? ich nie rozumiem. Ja widziałem kiedyś jakiś urywek konferencji, czy co to jest xd No i to było tak żenująco sztuczne, no takie zwykłe patusy, karyny i pseudo gwiazdy YT z iq szczura. NIE NO #!$%@? CO TO MA BYĆ XD
to jest ta idiokracja chyba, hehe