Wpis z mikrobloga

@buczubuczu: Jesli twoj poziom intelektualny bylby tsk wysoki jak moj to z twojej perpektywy (mojej) wiekszosc interakcji ludzi to zenujacy poziom, pato poziom, poziom zwierząt


@NewBlueSky: a srasz jak normalny człowiek czy twój wysoki poziom inteligencji nie pozwala zrównać się z ogółem społeczeństwa? Żenująco się to czyta chłopie
@rimyi: no zenujaco sie czyta jak ludzie niskiego poziomu staraja sie udowodnic swoj elitaryzm, ze niby czegos nie robia(albo odwrotnie, cos robia) i to czyni ich lepszymi. A potem przychodzi ktos powyzej ich poziomu intelektualnego i zdradza im prawde.

Dodatkowa swoim komentarzem pokazujesz jaka biede umyslowa reprezentujesz, nie rozumiesz czym rozni sie czynnosc fizjologiczna od poziomu intelektualnego.

Pewnie juz nigdy sie nie dowiesz, jak nie urodziles sie lepszy, a pozniej #!$%@?
@majortomajor: Ludzie odnoszą sukcesy w życiu zawodowym właśnie dlatego, że poświęcają czas na rozwój osobisty oraz zdobywanie wiedzy, a nie na oglądanie patologii w Internecie


@wyindywidualizowanyentuzjasta: nikt nie jest robotem zdolnym pracować 24/7. Podejście, w którym każdą minutę wolnego czasu przeznaczasz na rozwój jest błędnym kołem i prowadzi jedynie do wypalenia.
@Nitro_Express: ale i tak w skrócie chciałbym wiedzieć o co chodzi.
po prostu #!$%@? mnie jak tego jest za dużo.
mnie to interesuje przez 20 sekund w zyciu i to wszystko, czasami nawet odpalam te freak'i jak się bije ktoś kogo lubię albo znam - pudzian. bonus, burneika, popek. oczywiście, ze to guilty pleasure, ale bardzo łatwo mam tego przesyt.
zazwyczaj oglądam jedną, dwie walki. bo to jest po prostu nudne,
@Gronie: tym sie roznimy, ty widzisz jakies zachowania, ktore maja sprawic ze bedziesz na tzw wysokim poziomie.

Ja tam jestem i wiem co jest wazne, a co nie. Nie musze sie martwic ze nie uzyje polskiego znaczka, idealnej ortografi, bo przeanalizowalem je logicznie i wiem jaka maja wartosc xDD ale bieda umyslowa znowu mysli, ze ma prawo glosu i szerzy swoje brednie xDD
@Gronie: I nie widzisz w tym problemu, i skad sie on bierze, wszystkie twoje problemy sa zwiazane z blednym wyobrazeniem swiata. Wyobrazasz sobie ze bedac "good guy", bez patrzenia na rzeczy jak famemma, piszac tak jak ci narzucili bezmyslnie w szkole, itd jestes lepszy.

I starasz sie to wszystko robic aby byc dobrym. Ja dzieki ponadprzecietnej inteligencji od urodzenia moglem sam myslec i wiem co ma wartosc, a co jej nie