Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
ChansonsDeGeste

ChansonsDeGeste

Dołączył 5 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11643
  • Znaleziska 13
  • Mikroblog 11630
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6
donatien-de-sade
donatien-de-sade
18.06.2026, 06:58:10
  • 200
Danke!

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Danke!

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: IMG_7729

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 18.06.2026, 08:56:10 via Wykop
  • 8
@donatien-de-sade: już bez przegięć. Mogę drwić z tych przygłupów którzy pajacowali na niemieckim terytorium ale nie będę nigdy płaszczył się przed obcymi służbami. Tymbardziej niemieckimi.
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 18.06.2026, 10:27:57 via Wykop
  • 1
@dqdq1: to mówisz jej ładnie te wspomniane słowa. Nie robisz z tego szopki w internecie wrzucając jakieś memy. Poza tym to nawet nie była polska policja tylko niemiecka. Tak jak mówiłem już wcześniej. Nie będę za nic dziękować niemieckiej policji i tyle ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 18.06.2026, 10:30:48 via Wykop
  • 1
@wombatDaiquiri: a Ty już z wycieczkami personalnymi. Kulturę osobistą mam raczej na wysokim poziomie ale tu nie o tym. NIE BĘDĘ DZIĘKOWAĆ ZA NIC NIEMIECKIEJ POLICJI. Kumasz? Ani rosyjskiej, ani słowackiej, ani nawet jamajskiej. Nie dla mnie wykonują swoją pracę tylko dla państwa w którym zostala dana jednostka powołana
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 18.06.2026, 14:10:56 via Wykop
  • 0
@wombatDaiquiri: ale kelner pracuje w prywatnej firmie za prywatne pieniądze oraz wykonuje poczciwą pracę i nie zajmuje się rzeczami związanymi z utrzymywaniem obcego mi systemu społecznego i politycznego. Kapiszi? Bo ja mam wrażenie, że tu NIEKTÓRZY (nie mówię, że Ty konkretnie) żyją w swoich bańkach i są tak spolaryzowani, że już k---a granatem nie idzie oderwać niektórych od swoich przekonań.

Sam mówiłem, że jestem prawakiem ale nie będę teraz płakać
  • Odpowiedz
Krs90
Krs90
17.06.2026, 06:37:48
  • 50
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow #niemcy #tvrepublika #bakiewicz
Podobno prawica ma beatyfikować Bąkiewicza, prawda to? ( ͡° ͜ʖ ͡°) pomnik w trakcie tworzenia.
Krs90 - #polityka #bekazpisu #bekazprawakow #niemcy #tvrepublika #bakiewicz
Podobno p...

źródło: obraz_2026-06-17_083607072

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 17.06.2026, 08:46:43 via Wykop
  • 0
@Krs90: k---a mać. Jestem prawicowcem dość mocno ale rzygać mi się chcę jak patrzę na to co te pajace odjaniepawlają
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 03.06.2026, 19:15:32
  • 1
#mecz a która pała tam machała ręką, że spalony zamiast kryć przeciwnika?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste
Autor
03.06.2026, 19:18:09 via Wykop
  • 0
@fabcio93: brawo, geniusz. Oby to był ostatni mecz tego gościa
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste
Autor
05.06.2026, 19:15:11 via Wykop
  • 0
@fabcio93: dobra, sory. Nie ogarnąłem. Typa poprostu nie znałem i myślałem, że to jakiś wynalazek na jedno zgrupowanie
  • Odpowiedz
Protectorx
Protectorx
Protectorx
05.06.2026, 18:54:43
  • 1
Byłem negatywnie nastawiony i jednak jest lepiejxD
Optymalizacja ssie, w 4k na full ultra mam 50 fps na 5080, jest trochę bugów, fomo większe niż w oryginale bo wszystko ginie w detalach.
No ale detale, grafika wygląda super. Wizualnie raczej dowieźli. Technicznie muszą sporo ogarnąć.
#gothic
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 05.06.2026, 19:11:56 via Wykop
  • 0
@Protectorx: w gothica nigdy nie gralo się dla grafiki
  • Odpowiedz
RitmoXL
RitmoXL
05.06.2026, 13:39:17
  • 270
Dziwna ta paczka. Ciekawe co sąsiadka zamówiła.
RitmoXL - Dziwna ta paczka. Ciekawe co sąsiadka zamówiła.

źródło: IMG_9167

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 05.06.2026, 19:00:33 via Wykop
  • 2
@RitmoXL: rower?
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 01.06.2026, 15:55:31
  • 0
Jak na X wyłączyć tę c-----ą opcję wyświetlania postów w innych językach przetłumaczonych przez Groka na polski? W sensie w ogóle nie chcę widzieć postów z zagranicy. Wcześniej miałem ich dużo mniej.
#x #twitter
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

grand_khavatari
grand_khavatari
01.06.2026, 15:58:43 via Wykop
  • 0
@ChansonsDeGeste: mi tłumaczy na angielski i nawet spoko jak sie czasem jakiś post autystyczny z Japoni, ale naturalna laske z Hiszpani
ale ostatnio sie coś popsuło i mi potrafi np 10 wiadomości piechocińskiego o pogłowiu świń wyświetlić na jednym odswieżeniu strony
ogólnie to już miałem dawno plan by sobie zrobić dwa dodatkowe konta na czytanie róznych kontentów i porządne listy ale kurcze lenistwo
  • Odpowiedz
Tutusiek
Tutusiek
31.05.2026, 17:24:53
  • 0
A tam w sumie kogo te mecze obchodzą, przecież oni tylko jeżdżą na te zgrupowania żeby były śmieszne VLOGi na Łączy pas piłka
#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 31.05.2026, 17:26:33 via Wykop
  • 0
@Zakolencjusz: nie mogę się doczekać nowego odcinka (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 31.05.2026, 17:04:47
  • 0
#mecz
Sędzia ciepły?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

francopolo
francopolo
31.05.2026, 16:46:34
  • 5
#mecz piłka w kosmos róbcie skriny
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 31.05.2026, 16:47:14 via Wykop
  • 1
@francopolo:
ChansonsDeGeste - @francopolo:

źródło: 14919

Pobierz
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 31.05.2026, 16:18:04
  • 1
#mecz
XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

bihu
bihu
31.05.2026, 16:02:29
  • 2
#mecz jak ten kolega w żółtym z 9 taki bitny to ja znam fajne miejsca na wschodzie banderlandu gdzie mógłby się wykazać
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 31.05.2026, 16:05:01 via Wykop
  • 0
@bihu: chyba "wschodzie"
  • Odpowiedz
enron
enron
enron
17.05.2026, 13:30:10
  • 208
Mirasy, robię właśnie porządki w piwnicy i patrzajcie co znalazłem (ʘ‿ʘ)

Tak, to pierwszy "ładny" numer (poprzednie dwa były czarno-białym dodatkiem do "Świata Młodzieży"). Kupiłem go w kiosku we wrocławskim zoo, pamiętam jak trzymałem go w dłoniach (。◕‿‿◕。)

#historiakomputerow #nostalgia #historiatechniki #prasa
enron - Mirasy, robię właśnie porządki w piwnicy i patrzajcie co znalazłem (ʘ‿ʘ)

Tak...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 17.05.2026, 20:56:08 via Wykop
  • 1
@enron: oBajtek
  • Odpowiedz
kvvach
kvvach
16.05.2026, 18:57:09
  • 0
Orzech jest juz na tvp czy nie wrucil. zawsze zapominam #eurowizja
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 16.05.2026, 18:58:37 via Wykop
  • 0
@kvvach: jest
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
31.03.2026, 20:11:38
  • 0
#mecz Kto to ten Pietuszeski
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 31.03.2026, 20:13:23 via Wykop
  • 0
@adam-pajac: piłkarz. A jak będzie się rozwijać tak jak do tej pory i będzie miał chłodną głowę to będzie "Pan Piłkarz".
  • Odpowiedz
ChansonsDeGeste
ChansonsDeGeste 31.03.2026, 20:02:12
  • 0
#mecz ten sędzia k-------n chyba kartki pogubił
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.06.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 08.01.2023

    Mikroblogger
  • Gadżeciarz
    od 21.01.2024

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking