Wpis z mikrobloga

@Nitro_Express: Zastanawiałeęm się kiedyś co by mnie skłoniło do oglądania tego typu gówna i doszedłem do wniosku, że w sumie tylko w dwóch przypadkach mógłbym się tym jarać czyli jak miałem poniżej 15, a może nawer 13 lat kiedy takie gówno wchodziło do łba ze względu na bardzo młody wiek i podatność na tego typu treści.

Z drugi powód to naprawdę musiałbym być jakimś sebo-patusem, HWDP JP100%, jakieś gównorapsy na słuchawie
@emerald_c: no tak to jest jak niepatus oglądający polską reprezentację, spotyka patusa który zerknie czasem na gale freakfight to od razu musi go nawyzywać od ameb i debili, pokazując jaki wysoki poziom reprezentuje, oraz rzucić jakieś oświadczenie o czarnej liście, która nikogo nie interesuje xD

Ładnie się przedstawiłeś i dałeś piękny obrazek tego jak dużo czasu poświęcano na twoje wychowanie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Logytaze: bo programiści wykopu nie umieją zrobić filtrowania wpisów z paginacją, więc zrobili tylko paginację, po czym usuwają ze stron twoje zablokowane tagi, przez co czasami usuwana jest cała strona ¯\_(ツ)_/¯

Jak Orlen tyle płaci to może w końcu zatrudnią coś więcej niż juniora i to poprawią xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dziekciu: na mirkoblogu można przeczytać coś ciekawego/miłego/dobrego/zabawnego. Pato streamy nie mają za to w sobie nic wartościowego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dla mnie zagadką jest jak działa ten serwis. Ludzie to debile i od tego mamy czarną listę, ale czy nie można głównej wypełnić inną treścią?

@Logytaze: dla mnie zagadką jest dlaczego u mnie działa to dokładnie tak jak napisałeś, a inni mają puste gorące. Braku wpisów doświadczyłem tylko raz - kiedy wleciał jakiś nowy patotag i go zablokowałem po sprawdzeniu gorących. Wtedy jak wszedłem znowu w gorące to faktycznie było pusto.
@flaaj no właśnie czasem można przeczytać coś ciekawego.

Dlatego jedne pół dnia gorące zaspamowane pato galą, a drugie pol dnia gorące zaspamowane postami że chlip chlip gorące puste bo patusy się biją. Tymczasem te dwie grupy są siebie warte xd
@jutokintumi a czy ja gdzieś płaczę, że gorące puste? Nie. Pokazuje tylko debilizm ludzi płaczących, że robią to samo na co narzekają.

Chyba że się pultasz ze nazwałem fame itd patologią, to wtedy możemy dyskutować, ale raczej się ze mną zgodzisz ze patologią jest xd