Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie HELP! Zaczynam wpadać w panikę bo od kilku lat aktywnie szukam drugiej połówki i.. jest tragedia.
TL;DR po skończeniu studiów (na których pod kątem poznawania ludzi było super) pochłonęła mnie praca. Nie myślałem o szukaniu nikogo bo (1) "sama się znajdzie" (2) zawsze są aplikacje randkowe więc w każdej chwili mogę tam wejść i kogoś mieć ot tak (bo przecież po to są). Z biegiem czasu jednak #samotnosc zaczęła mi doskwierać i wyleczyłem się z podejścia, że praca to moje życie i czas najwyższy pomyśleć w końcu o sobie bo marnuje swoje życie. Poinstalowałem #tinder #badoo i inne i.. dostałem mokrą szmatą w twarz. Chyba nie muszę mówić bo wiecie jak to jest - kiepskie dziewczyny, max kilka zdań i koniec, ghosting, mało matchy. Dla mnie to był szok bo jak to? Na studiach miałem wiele koleżanek, byłem w centrum uwagii, mam gadane a teraz nawet te 3/10 mnie nie chcą WTF? Szybkie sprawdzenie starych znajomych na FB - każda zaręczona albo po ślubie. W swoim otoczeniu pracy nawet nie mam co patrzyć bo wiem że zajęte. CO TERAZ?! Przecież kiedyś nie będzie lepiej tylko gorzej. Zrozumiałbym gdybym nie umiał gadać z kobietami albo był brzydki (btw. jestem normalny i mam kilka relacji za sobą). Co mam robić? Gdzie szukać? Przecież na aplikacjach powinno być łatwo a jest koszmarnie ciężko. Co w takiej sytuacji robią ludzie? Samotność przestała być dla mnie komfortowa. Życie praca-dom i wychodzenie wszędzie samemu ryje banie. Gdzie się ludzie poznają teraz?!

#przegryw mimo wszystko #tfwnogf #relacje #zwiazki #blackpill ##!$%@? #niebieskiepaski #redpill #przemyslenia #feels #agepill #suicidefuel #wykop30club #wykop30plus #doroslosc #randki #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6380f8e34bf3873cacec46e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie HELP! Zaczynam wpadać w pan...
źródło: comment_1669410210Rs1C6Jzj3YEXrp4egdS9Pz.jpg
  • 62
SpienionaJulka: Wy jesteście #!$%@? upośledzeni? Wszystkie komentarze wyglądają jak z głębokich czeluści tagu przegryw. Wy piszecie do typa koło 30, że nie ma opcji znalezienia nikogo? XDDDDDD Ja mam 30 lvl i widzę, że to dopiero POCZATEK. Tylko nie mam zamiaru siedzieć na gownoapkach randkowych, tam nie ma żadnych bodźców pobudzających do zawierania relacji i ludzie się ghostuja. Mi samemu się nie chce gadać z nikim tam albo popisze chwilę i
@AnonimoweMirkoWyznania: ale co to znaczy "na aplikacjach jest koszmarnie ciężko"? Jak długo korzystasz z tej apki, czy klikasz selektywnie czy wszystko jak leci, jakie masz zdjęcia profilowe i opis, czy masz wykupioną tam opcję premium. Czy przez "dramat" uważasz jakość kobiet z którymi udało się poznać na appce, czy generalnie nie ma opcji nawet na kawę się spotkać?
NietuzinkowyOgrodnik: Statystyki XDDDDD tworzone #!$%@? przez wykopków infografiki albo przez polskie chany
#!$%@? wy jesteście nie do odratowania, stracone pokolenie mężczyzn. Ale to dobrze, więcej kobiet dla normalnych facetow, a mameje się same wycofują
Dojdzie do tego, że naprawdę ci co mają #!$%@? będą mieć haremy kobiet bo sieroty się po prostu same wycofaja i będą walić konia do filmów nagrywanych przez ruchajacych
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
Spokojnie młodzieńcze minie kilka lat to się najprawdopodobniej przyzwyczaisz do samotnego trybu życia ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jesteś mężczyzną skończ się mazać i weź się w garść.
Sam planuje jeszcze raz kogoś poznać, na wiosnę planuje powrócić na apki randkowe, po paru latach przerwy i zobaczyć co tam wyniknie. ale myślę że bardzo negatywnie się zaskoczę i będzie lipa. zwłaszcza, że wysoki wiek,


@r5678: czyli jaki ?
@r5678: ja mam 38 ale najwyraźniej z tego co widzę to muszę sobie szukać partnerki w wieku 38+ bo dla 36 jestem "za stary". Nie wiem czy tylko polki tak z tym wiekiem mają. Jakby przy tylu latach rok robił diametralnie różnicę.
@kwaz1: W sumie to nigdy nie miałem bliskiej relacji z młodszą laską, więc może coś w tym jest. Raz spotykałem się z 7 lat młodszą ale nic z tego nie wynikło. A tak to byłem tylko z rówieśniczkami, jakoś tak wychodziło. I nawet jak poznawałem kogoś i coś tam się tworzyło to też albo rówieśniczki albo rok młodsze. I wcale tak nie celowałem, mi wiek obojętny jest bardziej.
Z tym wiekiem
IskrzacyDegenerat: "Dojdzie do tego, że naprawdę ci co mają #!$%@? będą mieć haremy kobiet bo sieroty się po prostu same wycofaja i będą walić konia do filmów nagrywanych przez ruchajacych" no i nie masz sie z czego cieszyc bo ty jako ten normalny, będziesz całował usta na których wcześniej była sperma od 50+ róznych typów. jesli ciebie to jara to spoko. dodatkowo podwyższą ci podatki bo socjal i rozdawnictwo z czegos
1) zaczep znajomych mających żony/dziewczyny/konkubiny, że szukasz partnerki - żeby zapytali swoich frau czy mają kogoś do polecenia. Ludzie, którym na tobie zależy raczej nie podrzucą Ci "zgniłego jaja" czyli nieodpowiedniej patusiary


@uhu8: nie no #!$%@? rady jak ze średniowiecza xD

@Kryskamatyska: ja akurat dużo znam takich par, większość par, które są długoletnie to znajomości z liceum własnie, ale to nie znaczy, że jak ktoś wtedy nikogo nie znalazł to
RadosnaKochanka: Generalnie uważam, że najrozsądniejszą opcją jest poznanie kogoś przez znajomych. W moim środowisku akurat z tym był problem. Mam kilku przyjaciół/znajomych, jednak ich drugie połówki nie mają żadnych koleżanek, albo się po prostu z nimi nie spotykają, więc w gruncie rzeczy nie było opcji nikogo poznać. Najwygodniejszą opcją są portale randkowe nie da tego się ukryć. Jednak to jeż jest temat rzeka. Jestem daleki od zdania, że nie da się
@AnonimoweMirkoWyznania: z mojego doświadczenia powiek tak- jeśli przez znajomych lub prace nie znajdziesz partnerki to #!$%@?.

Na Badoo/Tinder dostaje matche od na prawdę fajnych dziewczyn i jeszcze nic z tego jie wyszło.
Pisze do nich pierwszy, staram się odnieść do opisu itp
Albo nie odczytują albo gatka na poziomie 1/10

Za to teraz po roku bycia wolnym na raz mam 2 propozycje - od siostry oraz z byłej pracy.
A już