Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Panowie HELP! Zaczynam wpadać w panikę bo od kilku lat aktywnie szukam drugiej połówki i.. jest tragedia.
TL;DR po skończeniu studiów (na których pod kątem poznawania ludzi było super) pochłonęła mnie praca. Nie myślałem o szukaniu nikogo bo (1) "sama się znajdzie" (2) zawsze są aplikacje randkowe więc w każdej chwili mogę tam wejść i kogoś mieć ot tak (bo przecież po to są). Z biegiem czasu jednak #samotnosc zaczęła mi doskwierać i wyleczyłem się z podejścia, że praca to moje życie i czas najwyższy pomyśleć w końcu o sobie bo marnuje swoje życie. Poinstalowałem #tinder #badoo i inne i.. dostałem mokrą szmatą w twarz. Chyba nie muszę mówić bo wiecie jak to jest - kiepskie dziewczyny, max kilka zdań i koniec, ghosting, mało matchy. Dla mnie to był szok bo jak to? Na studiach miałem wiele koleżanek, byłem w centrum uwagii, mam gadane a teraz nawet te 3/10 mnie nie chcą WTF? Szybkie sprawdzenie starych znajomych na FB - każda zaręczona albo po ślubie. W swoim otoczeniu pracy nawet nie mam co patrzyć bo wiem że zajęte. CO TERAZ?! Przecież kiedyś nie będzie lepiej tylko gorzej. Zrozumiałbym gdybym nie umiał gadać z kobietami albo był brzydki (btw. jestem normalny i mam kilka relacji za sobą). Co mam robić? Gdzie szukać? Przecież na aplikacjach powinno być łatwo a jest koszmarnie ciężko. Co w takiej sytuacji robią ludzie? Samotność przestała być dla mnie komfortowa. Życie praca-dom i wychodzenie wszędzie samemu ryje banie. Gdzie się ludzie poznają teraz?!

#przegryw mimo wszystko #tfwnogf #relacje #zwiazki #blackpill ##!$%@? #niebieskiepaski #redpill #przemyslenia #feels #agepill #suicidefuel #wykop30club #wykop30plus #doroslosc #randki #depresja

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6380f8e34bf3873cacec46e1
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: jonik
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
Pobierz AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Panowie HELP! Zaczynam wpadać w pan...
źródło: comment_1669410210Rs1C6Jzj3YEXrp4egdS9Pz.jpg
  • 62
@AnonimoweMirkoWyznania: Miejsca do poznawani się ludzi niebędących uczniami, studentami, to dzisiaj nieomal wyłącznie aplikacje randkowe. Ludzie oczywiście poznają się w innych miejscach ale to ślepy traf.

Zapewne ktoś ci poradzi abyś zaczął interesować się jakimś hobby i dzięki temu poznał jakąś kobietę w kontekście sytuacyjnym, ale odradzam. Szukanie partnerki w różnych klubach czy zrzeszeniach rozwala od środka wiele fajnych grup jakie są wręcz pełne desperatów niezainteresowanych tym gdzie chodzą i szukającymi
@AnonimoweMirkoWyznania: No prawda jest taka że już raczej nikogo nie znajdziesz. Brutalne, ale prawdziwe. W obecnych czasach dziewczyna woli być 2 albo 3 kochanką chłopaka 8+/10 ( a na tinderze czy badoo zawsze takiego znajdzie )
albo w ogóle nie być w związku. Jeżeli nie jesteś modelem albo multimilionerem a bardziej takim average gościem 4-6/10 z wyglądu to myśle, że masz ok. 5%-10% szans na zalezienie kogoś
@AnonimoweMirkoWyznania:
1) zaczep znajomych mających żony/dziewczyny/konkubiny, że szukasz partnerki - żeby zapytali swoich frau czy mają kogoś do polecenia. Ludzie, którym na tobie zależy raczej nie podrzucą Ci "zgniłego jaja" czyli nieodpowiedniej patusiary
2) aktywności gdzie bywają i kobiety i faceci, a są czymś innym niż dyskoteka/klub. Biblioteki, zajecia sportowe dla amatorów, joga, lekcje tańca (o ile znajdziesz gdzieś przyjmujące singli). Ale z myśleniem: np.. na strzelnicę nie bo różowe jeśli
@AnonimoweMirkoWyznania: Probujesz wypelnic samontosc "jakims" zwiazkiem. Nie tedy droga kolego. Bedziesz tak dlugo szukal na Tinderze az w koncu kiedys trafisz, ale nie bedzie to zwiazek z milosci a po prostu przywiazania. Będą mijać miesiace, moze lata i nadal bedziesz czul ze cos jest nie tak. Podswiadomie bedziesz wiedzial ze ten zwiazek nie ma prawa sie udac, ale bedziesz w tym tkwil w strachu przed cofnieciem sie. Tak bardzo napierasz na
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie słuchaj tego #!$%@?. Znalezione dupy jest teraz proste w #!$%@? bo każdy facet prawie tylko i wyłącznie potrafi spermic przez internet więc konkurencja jest żadna. Jeśli to że potrafisz gadać z laskami i wygaldasz w miarę to prawda to ogarniesz. Jeśli masz jakichś kolegów singli to wypad na miasto z nimi jest opcja. Ale poznać możesz wszędzie. Mam kolegę 35 lat, który jest tak pewny siebie że potrafi wyrwać
k bo jak to? Na studiach miałem wiele koleżanek, byłem w centrum uwagii, mam gadane a teraz nawet te 3/10 mnie nie chcą WTF? Szybkie sprawdzenie starych znajomych na FB - każda zaręczona albo po ślubie. W swoim otoczeniu pracy nawet nie mam co patrzyć bo wiem że zajęte. CO TERAZ?! Przecież kiedyś nie będzie lepiej tylko gorzej. Zrozumiałbym gdybym nie umiał gadać z kobietami a


@AnonimoweMirkoWyznania: jest nisza na rynku
@Balcerek5112: To trzeba mieć gadkę po prostu, też znałem gością niski w sensie około 170cm, wygląd jak pół dupy zza krzaka a też typ osobowości co Ci wyrwie właśnie taką panienkę w okienku na autostradzie. I tacy ludzie nawet jak są w związku łatwo nawiązują znajomości, cały czas kogoś poznają bo taki jest ich styl bycia. A ludzie są różni i nie każdy taki jest.
Samo wejście w związek jest relatywnie
@Balcerek5112: Miałem kiedyś związek przez tinder i randek też garść, więc nie jest o to miejsce które nie dawało żadnych efektów.. ale, ten związek to był >4 lata temu, tinder wtedy był lepszym miejscem. No i wtedy wyglądałem zajebiście że sam się na siebie mogłem napatrzeć. Teraz postanowiłem znowu wyglądać najlepiej jak mogę i spróbować jeszcze raz na tinderze bo i tak w zasadzie to jedyne miejsce gdzie mogę szukać, w