Wpis z mikrobloga

@Tommy__: i podstawowy debilizm w jej wypowiedzi, to że jest przeciwko PIS. Jak kupowała te nieruchy na kredyt, a pewnie kupowała, to nie powinna obrażać PIS, bo to PIS stworzył warunki w których ona mogła się kredytami #!$%@?ć na 16 mieszkań xD co z tempa #!$%@?


@TheDzions nie musial jej warunków tworzyć pis, za czasów tuska w lublinie byli tacy co mieli pół ulicy wykupione na mieszkania dla studentów i nie,
@Tommy__ To mieszkania nie jej tylko banku. I tak ma dobrze że jej się to jako tako jeszcze spina. Gorsze czasy jeszcze przed nią. Pis powinna po stopach całować za takie stopy przy takiej inflacji.
@MarcelFerry a moze ma juz splacone... A moze doatala w spadku, a moze..., a moze..
Wpis nic takiego nie sugeruje wiec teorezywoanie i dopowiadanie sobie i do tego snucie teorii i wnioskow na podstawie swoich przypuszczen jest slabe. A szczegolnie kpienie i szydzenie z niej tak jak niektorzy wyzej to juz w ogole jest xd
@bylem_zielonko:

eee? I jaka jest tu wina landlorda?


Nie napisałem że ten jeden landlord jest tutaj czemuś winny (choć osobiście uważam że jest jakąś tam ułamkową częścią problemu ale nie jego głównym powodem).

Tak jest skonstruowany świat. Przecież za jedzenie też komuś płacisz żeby przeżyć - to też jest dziwne?


To że świat w jakiś sposób działa nie oznacza jeszcze że jest to właściwie albo że tak musi być. Właśnie USA
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@bylem_zielonko:

jak sobie to wyobrażasz: te niższe ceny o ile byłyby niższe?


Przykładowo gdy wchodziłem na rynek pracy te 8 lat temu to koledzy z pracy z większym stażem kupowali mieszkania po 7k z metra. Teraz gdy zarobkami wszedłem na ich poziom, mieszkania są po 13k z metra XD
@Tommy__: i podstawowy debilizm w jej wypowiedzi, to że jest przeciwko PIS. Jak kupowała te nieruchy na kredyt, a pewnie kupowała, to nie powinna obrażać PIS, bo to PIS stworzył warunki w których ona mogła się kredytami #!$%@?ć na 16 mieszkań xD co z tempa #!$%@?


@PfefferWerfer "kocham" takie myślenie, albo jesteś za czymś i ślepo w to wierzysz, albo ślepo nienawidzisz. Nie można być obiektywnym? To, że PiS komuś coś
@yhbgrobdoivbvwamsv: Ale wiesz, że można wspierać prywatny rynek państwowym budownictwem? U nas budownictwa nie ma wcale.

A w Teksasie kilka wyjebek było, nie jedna. I napisałam wcześniej w komentarzu, że państwo polskie nie działa i jest to jedna wielka defraudacja pieniędzy, enegetyka to kolejny przykład. Ale w modernizację sieci, oze lub atom prędzej państwo zainwestuje, niż prywatny monopolista na danym obszarze. Szczególnie, że potem się okazuje, że ten prywaciarz i tak