Wpis z mikrobloga

Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze. Dodam tylko, że kierowca omijał korek buspasem.

(°°

Mercedes GLA nr rej.: PO 6UM80
24.09.2022 godz.13, ul. Garbary, skrzyżowanie z ul. Wielką w Poznaniu

W komentarzach linki do pozostałych filmów.

Poproszę o plusa, może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia.
andy1983 - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal n...
  • 537
Moze warto na FB PZU to zgłosić, tzn komentarz pod każdym postem. Może jak sprawa się zrobi medialna to ruszą dupe. Tak samo US, może odlicza 100% vat a jezdzi prywatnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@jaavi666: a co oni do tego mają?
To jeszcze raz się zapytam, bo debilu nie ogarniasz:

Równie gorąco będziesz bronił ignorowania znaku STOP, bo akurat nic nie jechało drogą z pierwszeństwem?


@janekplaskacz: Ale Ty #!$%@? jesteś głupi, to aż boli. A czy na stopie ktoś Cię może "wkręcić"? Gdy dojedziesz do stopa sam to oznacza on co innego, a co innego, kiedy dojadą do niego dwa pojazdy? Nie #!$%@? debilu. STOP to STOP i nie zmienia znaczenia. A
@Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen: u mnie w firmie jest zasada, że jak cie wzywają na policje, to musisz im przynieść wszystko jak na tacy. W wigilię miałem kolizję około godziny 8 uderzyła mi w tył autobusu, corolla srebna w kombi. Myślałem, że gościa będę z auta wyciągać, a tu zong, cofa i jedzie dalej prosto z urwanym lusterkiem nie reaguję na mój klakson. Zapamiętałem tylko początek blach plus jeszcze uszkodził chłopowi lusterku który jechał
@patefoniq:

Ale Ty #!$%@? jesteś głupi, to aż boli. A czy na stopie ktoś Cię może "wkręcić"?


Jak to jest, że największe głupki szastają tym epitetem. Pokaż mi te przypadki na filmie, gdzie ktoś kogoś wkręcił. No i widzę, że już zmieniła się narracja. Już nie puste przejście tylko ktoś może wkręcić.

No po prostu debil.
@Bully37: Najbardziej mnie rozwala jak k@#$ j##$$ pies, jeszcze nic nie zrobił, ale on już WIE, że sprawca będzie nie wykryty.

ch@#$ go k#$% obchodzi - jego zadaniem jest przyjąć zgłoszenie przewinienia i PROCESOWAĆ:
- pierwsze to przejrzeć monitoring miasta czy się nie złapał delikwent na swiatłach przed zdarzeniem (przecież z nieba nie spadł ten pojazd)
- do leasingu która to firma jest właścicielem
- do firmy o dobrowolne wskazanie kierowcy
@patefoniq:

Jaka #!$%@? narracja się zmieniła?


Taka, jak napisałem. Najpierw twierdziłeś, że policja źle robi bo to puste przejście. Jak ci podałem analogiczną sytuację ze znakiem STOP i pustym skrzyżowaniem to zmieniłeś narrację. Teraz twierdzisz, że policja źle robi, bo ktoś może kogoś wkręcić.

W pierwszym przypadku masz debilne usprawiedliwienie i kompletny brak zrozumienia dlaczego nie wolno wyprzedzać przed przejściem. W drugim przypadku masz debilne projekcje zwane potocznie urojeniami.
Nie darowałbym sobie, gdyby coś się młodemu stało;-((


Mimo, że dziecko moglo tak się poruszać - nie powinienem był na to pozwolić.

@andy1983 moja pierwsza myśl: hulajnoga na przejściu... Druga: dzieciak jedzie tuż obok ciebie, wszystko w porządku. Nie masz sobie czego zarzucać. Debil winien zagrożenia, nie ty.