Wpis z mikrobloga

Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze. Dodam tylko, że kierowca omijał korek buspasem.

(°°

Mercedes GLA nr rej.: PO 6UM80
24.09.2022 godz.13, ul. Garbary, skrzyżowanie z ul. Wielką w Poznaniu

W komentarzach linki do pozostałych filmów.

Poproszę o plusa, może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia.
andy1983 - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal n...
  • 537
@andy1983: o to to, wystarcza sekundy, dobrze, ze masz tego swiadomosc i przyznales, ze troche sie rozkojarzyles. Kierowca tez sie troche rozkojarzyl. Gosc #!$%@? numer, ale w konfrontacji z samochodem Twoj synek nie mialby zadnych szans, wiezienie dla kierowcy syna by Ci nie zwrocilo. Na przyszlosc przez przejscie przechodz skupiony, bo moze sie trafic inny zdezorientowany
@andy1983: o to to, wystarcza sekundy, dobrze, ze masz tego swiadomosc i przyznales, ze troche sie rozkojarzyles. Kierowca tez sie troche rozkojarzyl. Gosc #!$%@? numer, ale w konfrontacji z samochodem Twoj synek nie mialby zadnych szans, wiezienie dla kierowcy syna by Ci nie zwrocilo. Na przyszlosc przez przejscie przechodz skupiony, bo moze sie trafic inny zdezorientowany


@Prusti jak tylko pomyślałem, że mogłem te materiały wideo zdobywać w innych okolicznościach, to się
W tym kraju nigdy nie będzie normalnie na ulicach, jak po zobaczeniu tego filmu ludzie piszą komentarze „a kaszojad na hulajnodze!”, „trzeba mieć oczy do okola głowy!”. Kurła, za chwilę to jak się samochód wpierdzieli w ciebie w mieszkaniu na pierwszym piętrze to będzie „patrz na około głowy! Samochody są wszędzie”. Patola.
@Cyk_dwujeczka: Jak widać, daleko nie trzeba szukać.
Niewiem jakim płatkiem śniegu trzeba być, żeby przejmować się tym co pisze jakiś random w internecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@andy1983: Ty się mogłeś rozkojarzyć, ale kierowca już nie? To jest Twoim zdaniem odpowiednia opieka/pilnowanie dziecka? Puszczanie go przed siebie na hulajnodze przez pasy? Zamiast pochylić się nad sobà, że przez Ciebie (równie współwinny
@andy1983: o to chodzi, trzeba uczyć się na błędach (całe szczęście, że to tak się skończyło, a nie inaczej) mój ma 7 lat i ostatnio sam przyszedł, żebym włączył mu jakieś wypadki samochodowe :D (bo widział, że często oglądam stopcham), niemniej jednak, gościowi w białym aucie powinni zabrać prawko - #!$%@? prawo albo nie chciało się Policji bardziej nad tym posiedzieć