Wpis z mikrobloga

Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze. Dodam tylko, że kierowca omijał korek buspasem.

(°°

Mercedes GLA nr rej.: PO 6UM80
24.09.2022 godz.13, ul. Garbary, skrzyżowanie z ul. Wielką w Poznaniu

W komentarzach linki do pozostałych filmów.

Poproszę o plusa, może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia.
andy1983 - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal n...
  • 537
  • Odpowiedz
@andy1983: Pierwszeństwo pieszego w polsce. Coś pięknego. Idealny przykład. Ha tfu na tych co to prawo tworzą a typowi się na 100% upiecze, niemniej warto dojeżdżać typa
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rexxaris


@andy1983: ciesze sie, ze Twojemu dzieciakowi nic sie nie stalo :)


Dziękuję Miras! Kilka dni mnie trzymały nerwy - i na typa z merca i na siebie...

@andy1983: Pierwsza myśl po obejrzeniu filmiku Ufff dziecko całe Uff. Jesteś dobrym tatem, takie rzeczy się niestety zdarzają. Nie miej sobie nic do zarzucenia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 64
@andy1983: Już #!$%@?ąc od możliwego finału sytuacji, ładnie ujawniłeś tym wpisem dlaczego w Polsce jeszcze długo będzie chlew na drogach. Ci którzy wolą się przysrać do ciebie lub twojego dziecka, zamiast do kierowcy dokładają do tego cegiełkę.
  • Odpowiedz
Nigdy nie rozumiem bagiet co mają w łbach. Niby mają ciśnienia na statystyki ale by sobie stanąć koło takiego przejścia, koło jakiegoś skrzyżowania i nagrywać z daleka a radiowóz łapie później, to by mieli mandaty na potęgę. Statyka wyrobiona za pół roku jak nie więcej. A oni nic, tylko PRZYZWALAJĄ po cichu na cwaniactwo drogowe.


@xaliemorph: Prawdopodobnie bagieta wie ile jest roboty z sytuacją w której bierze udział samochód w
  • Odpowiedz
Dodam jeszcze, że ubezpieczenie w trakcie leasingu musi zawierać oswiadzenie, że oprócz leasingobiorcy ktoś inny będzie użytkował auto jeśli coś takiego występuje.


@AndyAnderson: bzdura, nie ma czegoś takiego. Mam auto w leasingu, ubezpieczenie PZU i nie musiałem żadnych oświadczeń składać.
  • Odpowiedz
@MACINTOSH_PLUS_420: a zauważyłeś ten czarny samochód który stoi od początku filmiku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) operator mercedesa to po prostu potencjalny zabójca i tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jeśli #!$%@? i wyprzedzasz samochody przed przejściem dla pieszych to nie można tego uznać za "zapomnienie się", tylko nawyk ignorowania wszystkich reguł społecznych. Zapomnieć to możesz zamknąć drzwi, wyrzucić śmieci lub zgasić światła w
  • Odpowiedz
@andy1983: nie zawiodłem się na komentarzach, wg wszystkich znawców, powinieneś być zawsze na 10000% skupiony, rozglądać się po 1000razy na boki, dziecko powinno zejść z hulajnogi, nie możesz rozmawiać z nikim, nic jeść, nie pić, brakło jeszcze komentarza że powinieneś mieć kurtkę odblaskową, co tam kurtkę, cały #!$%@? kombinezon odblaskowy, a syna mieć na smyczy, lub na rękach.
  • Odpowiedz
@andy1983: Częsty błąd i niedpoatrzenie ze strony kierowcy - bardzo niebezpieczna sytuacja - tj. Samochód po jego lewej juz stał przed pasami, częściowo zasłaniając idących z tamtej strony ludzi, kierowca nie ogarnął sytuacji lub za późno. Ja gdy jestem pieszym rozgladam się podczas takich sytuacji a obowiązkowo gdy przed pasami stoi coś wieksżego, polciezarówka autobus itp. Młodemu powiedz żeby podczas przechodzenia prez jezdnie nie gapił się w asfalt tylko rozglądał..
  • Odpowiedz
@jaras2: mało kask i strój motocyklowy mały powinien nosić łącznie z poduszka pneumatyczna na plecy i szyje, bo wiadomo to przejście dla pieszych musisz się spodziewać, że ktoś cię będzie starał rozgnieść na masce mercedesa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz