Wpis z mikrobloga

  • 50
@CherryJerry: najgorzej, jak muszę użyć czyjegoś komputera i ten ktoś nie używa żadnego adblocka xD Też się dziwię, że są ludzie, którym nie przeszkadza lawirowanie pomiędzy reklamami jak po polu minowym i czekanie 30 sekund na załadowanie strony, bo jakieś gównoskrypty JS muszą się wykonać.
  • Odpowiedz
Ja mam jakiś błąd z UBlockiem z którym sobie nie mogę poradzić- youtube nie działa, ale jak otworzę okno prywatne to działa.
  • Odpowiedz
ale jak otworzę okno prywatne to działa


@tre33: a pokazują Ci się wtedy reklamy, bo jak tak to masz po prostu ustawione, że w trybie prywatnym uBlock jest wyłączony.
  • Odpowiedz
@Jailer: ja to nie rozumiem jednej rzeczy. W pracy na kantynie mamy komputery i ilekroć zainstaluję ublocka to następnego dnia widzę że jest wyłączony xD ludzie są #!$%@? xD i nie że odinstalowany czy zainstalowany jakiś inny adblock. Po prostu wyłączają xD
  • Odpowiedz
Ilekroć zainstaluję ublocka to następnego dnia widzę że jest wyłączony xD ludzie są #!$%@? xD i nie że odinstalowany czy zainstalowany jakiś inny adblock.


@wojciech_s: pewnie wyłączają bo żeby przejrzeć Onet czy innego pudelka to strona wykrywa adblocka i prosi o wyłączenie xD
  • Odpowiedz
@Jailer: a ten uBlock jest w czymś lepszy od stareńkiego AdBlocka? Tak pytam bo od ponad 10 lat używam tego drugiego i nie widzę problemów.
  • Odpowiedz
@Jailer: Ja od przeszło 5 lat używam Adguard. nie ma żadnych problemów.
Dla mnie najlepszy dodatek a korzystałem chyba z wszystkich :d
  • Odpowiedz
@matixrr: Ty no aż tak głupi to (chyba) nie jestem ʕʔ W trybie prywatnym też mam włączone działanie ublocka.
Wcześniej myślałem że może któryś z własnych filtrów bruździ ale jak w trybie istnym działa wszystko to nie wiem czemu.
  • Odpowiedz
  • 29
@CherryJerry niektórzy lubią. Zainstalowałem na komputerze rodzicom, to kazali mi to wyłączyć, bo już nie wyświetlało im się co w tym tygodniu jest taniej w Lidlu.
  • Odpowiedz