Wpis z mikrobloga

Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze. Dodam tylko, że kierowca omijał korek buspasem.

(°°

Mercedes GLA nr rej.: PO 6UM80
24.09.2022 godz.13, ul. Garbary, skrzyżowanie z ul. Wielką w Poznaniu

W komentarzach linki do pozostałych filmów.

Poproszę o plusa, może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia.
andy1983 - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal n...
  • 537
policja łapiąc z drona tylko "wyciąga pieniądze" za wyprzedzanie na przejściu na pieszych


@Adr14n_: nie o to chodzi.
Chodzi o to, że łapią jak popadnie, nawet takich co niewielką różnicą prędkości "załapują się" na wyprzedzanie na pustym przejściu, gdzie realnie nikogo nie wyprzedzali i niczego nie odwalili. A TAKIE PRZYPADKI JAK TUTAJ - gdzie było o milimetry od ofiar śmiertelnych - to już przechodzą bez mydła, nie warto się pochylać