Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko173
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Bully37
Bully37

Bully37

Dołączył 6 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3896
  • Znaleziska 112
  • Mikroblog 3784
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 5
0xFFF
0xFFF
0xFFF
9 godz. i 49 min temu
  • 93
Halo #lodz żyjecie tam? #heheszki
0xFFF - Halo #lodz żyjecie tam? #heheszki

źródło: 786

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 1 godz. i 59 min temu via Wykop
  • 0
@0xFFF: Pomarańczowy zaatakował ziemię świętą z której pochodzi Jezus!!!!
  • Odpowiedz

1175

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Rozmowa z lekarzem, który nie wie ile zarabia bo nie czytał umowy.

Ale chłop wie, że w umowie jest wpisane że musi chodzić do pracy.

alibaski
z
streamable.com
dodany: wczoraj, 10:57:18
  • 153
  • #
    lekarze
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
Bully37
Bully37
Bully37 wczoraj, 13:21:37 via Wykop
  • 131
Oj trudne trudne się wylosowało xD
Bully37 - Oj trudne trudne się wylosowało xD

źródło: image

Pobierz
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
09.06.2026, 21:03:29
  • 1297
#mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jednej z największych grup piłkarskich na Facebooku. Teraz cały Facebook czy tik tok jest zalany tym fejkiem bez żadnego uzasadnienia, a sama flaga nawet nie jest biało czerwona tylko niebiesko czerwona XDDD
To tylko pokazuje, że w internecie absolutnie nikt niczego nie weryfikuje
wiktor-wkpl - #mecz #mundial2026
Napisałem baita o tej rzekomej fladze polski na jedn...

źródło: 7799

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 10.06.2026, 12:28:27 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: Aż w Hindusi połkneli tego bejta xD https://www.indiatoday.in/sports/football/story/fifa-world-cup-2026-haiti-jersey-poland-flag-2924654-2026-06-10
  • Odpowiedz
maria_kiribati
maria_kiribati
07.06.2026, 10:07:28
  • 377
wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nostalgia #kreskowki #gimbynieznajo
maria_kiribati - wrzucajcie swoje ulubione bajki z dawnych lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) 

#nostalg...

źródło: %C5%81ebski_Harry

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 07.06.2026, 13:03:41 via Wykop
  • 2
@maria_kiribati: za dużo do wymiany ale z tych mniej popularnych
Bully37 - @maria_kiribati: za dużo do wymiany ale z tych mniej popularnych

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bully37
Bully37
Bully37 07.06.2026, 13:06:01 via Wykop
  • 17
@maria_kiribati: nie no dobra bo bym z 10 wymienił tak o xD za gówniaka to się oglądało masę tego
Bully37 - @maria_kiribati: nie no dobra bo bym z 10 wymienił tak o xD za gówniaka to ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Bully37
Bully37
Bully37 07.06.2026, 15:21:31 via Wykop
  • 6
@maria_kiribati:
Bully37 - @maria_kiribati:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
Ciasto_z_Truskawkami
Ciasto_z_Truskawkami
07.06.2026, 13:25:56
  • 753
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 07.06.2026, 15:19:14 via Wykop
  • 1
@Ciasto_z_Truskawkami: Zawsze mnie bawi
  • Odpowiedz
nocticadius
nocticadius
05.06.2026, 15:53:04
  • 28
#przegryw #gry Przeszedłem całe Mass Effect 1. Ale nikt mi nie pogratulował, bo jestem ze wsi
nocticadius - #przegryw #gry Przeszedłem całe Mass Effect 1. Ale nikt mi nie pogratul...

źródło: 1000057450

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 06.06.2026, 20:46:11 via Wykop
  • 0
@nocticadius: Teraz już tylko z górki.
  • Odpowiedz
SystemHalted2_0
SystemHalted2_0
05.06.2026, 22:10:28
  • 5
Czy możemy się zgodzić, że ten pokaz jest techniczną kompromitacją?

Ponad połowa Summer Game Fest leci z rozjechanym dźwiękiem. Serio, jakim cudem wydarzenie oglądane przez miliony ludzi nie potrafi ogarnąć podstaw typu synchronizacja audio?

To nie jest k&%$# stream ziomka z piwnicy dla 20 osób, tylko jedno z największych gamingowych wydarzeń roku. Sponsorzy, partnerzy, wielka produkcja, a efekt końcowy jak test transmisji robiony 5 minut przed startem. Nikt tego nie monitorował? Nikt nie zauważył,
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 05.06.2026, 22:13:00 via Wykop
  • 0
@SystemHalted2_0: A rojson myśli że to jego PC chyba nie domaga xD
  • Odpowiedz
stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
05.06.2026, 21:36:12
  • 0
#gry
Ani jednej dobrej gry, p-------e
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 05.06.2026, 21:37:14 via Wykop
  • 0
@stanley-fieldmaster: Same chińskie krapy
  • Odpowiedz
Larsberg
Larsberg
05.06.2026, 18:09:11
  • 3
Dobrze że na PC są DLSSy i Frame Geny bo ta gra na PS5 PRO chodzi w 30 fps xD

#gothic #gry
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 05.06.2026, 18:10:53 via Wykop
  • 0
@Larsberg: 25-letnia gra nie daje rady na najpotężniejszej konsoli na rynku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepepanpatryk
pepepanpatryk
05.06.2026, 17:40:22
  • 7
WTF czy wszystkie te transmisje live let's play to zawsze tak wygladają? Chyba pierwszy raz cos takiego ogladam i chłop (rojo jakis) smęci przez 5 minut jakieś głupoty zamiast grać, że przez gothica org to sie z dziewczyną rozstał i z perspektywy czasu to dobrze, takie coś xD ja j---e kogo to w sumie obchodzi?

#gothic #gry
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 05.06.2026, 17:54:37 via Wykop
  • 0
@pepepanpatryk: Rojson To mega odklejka. Ostatnio z d--y odpaliłem Bloki czy coś takiego to p-------ł jak wujas na weselu xD
Ludolog xDD
  • Odpowiedz
dobry-informatyg
dobry-informatyg
03.06.2026, 07:44:34
  • 460
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 03.06.2026, 13:35:39 via Wykop
  • 5
@dobry-informatyg: czyli w sumie Dostała mniejszy wyrok niż niektórzy areszt tymczasowy za to że byli pomówieni xD
  • Odpowiedz
stary_grat
stary_grat
03.06.2026, 10:35:11
  • 2159
no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do przedszkola sie spieszymy? #samochodoza
stary_grat - no chyba tu kogoś p------o jak ja mam przejść z wuzkiem z dzieckiem do p...

źródło: image

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 03.06.2026, 13:33:35 via Wykop
  • 0
@stary_grat: ale ładnie go posadzili
  • Odpowiedz
look997
look997
21.05.2026, 23:56:30
  • 648
Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie 55 tysięcy złotych zadośćuczynienia dla trzech dziewczyn. Najpierw same chętnie brały udział w jego streamie, a potem nagle udawały, że nie chciały, nie wiedziały i że upiły się z nim zupełnie przez przypadek!

Niewiarygodny wyrok. Kompletny upadek logiki. Ludzie promujący takie myślenie powinni zostać wystrzeleni rakietą prosto w Słońce!

Podobno w PRL-u było tak, że jak ktoś rozjechał kogoś autem po pijanemu, to
look997 - Alemge1 przegrał: dostał 8 lat zakazu streamowania, rok więzienia i łącznie...

źródło: Screenshot 2026-05-22 at 01-55-54 (obraz JPEG 1440×1080 pikseli) — Skala (97%)

Pobierz
  • 67
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • Doceń
Bully37
Bully37
Bully37 22.05.2026, 09:15:52 via Wykop
  • 2
@look997: Czyli za zabicie dwóch osób ze śladową ilością narko i robienie cyrku, że jechały trumną na kółkach, można dostać łagodniejszy wyrok, bo spędzić go w swoim domu. A tu za przebywanie przy pijanej kobiecie, która sama się upadla więżenie i c--j xD. Czy kukold marcin nagrał TT i będzie p-------ł, że to normalny wyrok ?
  • Odpowiedz
Strigiformesman
Strigiformesman
Strigiformesman
21.05.2026, 14:38:37
  • 411
Ale zesrańsko przed referendum w krakowie. Mieszkam pół kraju dalej, a mimo to na facebooku co chwila mi się wyswietlają wpisy jakichś obcych ludzi apelującyc zeby nie brac udziału w tym referendum #sct #krakow #miszalski #referendum
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 21.05.2026, 15:58:30 via Wykop
  • 1
@Strigiformesman: Marek cukierek i jego FB tak lubi mi w--------a posta, że ktoś na drugim krańcu polski się r------ł w sporcie, w który mam w------e, ale całego Walla ci tym u----e od stron i osób, które pierwszy raz widzę na oczy xD
  • Odpowiedz
Nobody32
Nobody32
19.05.2026, 20:27:42
  • 12
#mecz To teraz jeszcze pierwsza w historii klubu Liga mistrzów i mamy historyczny sezon dla Arsenału ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 19.05.2026, 22:00:49 via Wykop
  • 0
@Nobody32: a na deser spurs spadek xD
  • Odpowiedz
vorky
vorky
17.05.2026, 12:10:50
  • 98
Podsumowanie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #ekstraklasa #piastgliwice #rakow
vorky - Podsumowanie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #ekstraklasa #piastgliwice #rakow

źródło: image

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 17.05.2026, 12:58:41 via Wykop
  • 1
@vorky: Przykład 711, że nie ma sensu atakować, wystarczy dobrze ustawić się w obronie nie męczyć się i zrobić 6 konterek.
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
14.05.2026, 11:21:24
  • 1496
Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem marki BMW prowadziła auto w bardzo agresywny sposób, nie ustąpiła pierwszeństwa pieszemu znajdującemu się na przejściu, jechała pod prąd ulicą jednokierunkową, zmieniała pasy bez użycia kierunkowskazu i ignorowała czerwone światło na sygnalizacji świetlnej.
Podczas tego rajdu została zauważona przez patrol policji, który podjął pościg. Mimo wydawanych przez policjantki wyraźnych sygnałów świetlnych i dźwiękowych, kierująca nie zatrzymała się do kontroli drogowej i kontynuowała jazdę.

W efekcie
thorgoth - Bardzo ciekawy materiał wideo z komendy we Wrocławiu.

Kierująca pojazdem ...
  • 210
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bully37
Bully37
Bully37 14.05.2026, 17:00:42 via Wykop
  • 0
@thorgoth: Najzabawniejsze jest to, że ta akcja była w krótkim czasie zaraz po Akcji Samców przed biedronką gdzie się chłopaki postrzelili, a typ w kradzionym aucie uciekł i zniszczył kradziony samochód.
  • Odpowiedz

1834

Fundacja przejmuje 130 papug i... zawozi do konkurencji. Wojna papugarni

Fundacja przejmuje 130 papug i... zawozi do konkurencji. Wojna papugarni

Przecież to jest takie proste: załóż komercyjną firmę i "społeczną" fundację, która dba o normy w tej branży. A potem zamknij konkurencję, która ich nie spełni. Właściciele poinformowali, że fundacja biorąca udział w akcji jest powiązana z nowo otwartą papugarnią w Bytomiu. Tam trafiły ptaki.

ZobaczLink
z
portal.katowice.pl
dodany: 13.05.2026, 09:17:33
  • 109
  • #
    papugi
  • #
    ptaki
  • #
    zwierzaczki
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
Bully37
Bully37
Bully37 14.05.2026, 10:53:33 via Wykop
  • 0
Z akcją Dody i kanału zero przecież było to samo xD ba tam nawet osoby prywatne zabierały psy bo się w tym momencie kilki zgadzały a że pies zaraz potem zjadł spinacz to jeszcze można było na zbiórce zarobić
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 14
  • Strona 1 z 14
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.09.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking