Wpis z mikrobloga

Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal nie zmiótł mojego syna na przejściu dla pieszych. W 2 dni sam zdobyłem i dostarczyłem im nagrania z prywatnego monitoringu, bo ten miejski jak zwykle zawiódł. I co? I wielkie, kurła, nic. Bo samochód w leasingu a jak już dokopią się do leasingobiorcy, to ten może nie pamiętać komu udostępnił auto - więc "tylko" 1500 zł mandatu. Wrzucam tutaj ku przestrodze. Dodam tylko, że kierowca omijał korek buspasem.

(°°

Mercedes GLA nr rej.: PO 6UM80
24.09.2022 godz.13, ul. Garbary, skrzyżowanie z ul. Wielką w Poznaniu

W komentarzach linki do pozostałych filmów.

Poproszę o plusa, może chociaż rodzina rozpozna, z jakim debilem mają do czynienia.
andy1983 - Minęły prawie 2 miesiące odkąd zgłosiłem na policję kierowcę, który omal n...
  • 537
#!$%@? rżnięcie głupa, że trudno namierzyć kierowcę. No ale mi się podniosło ciśnienie.
Proszę bardzo - od leasingu kto płaci za faktury, kto jest upoważniony do kierowania samochem.
Potem prośba do telekoma o dane gdzie w tamtej godzinie się logował telefon/y, jeżeli na Garbarach Poznań, case closed. Wielkie halo, do zrobienia w dwa dni robocze.
Ale #!$%@? Pegasusem ścigać opozycję to potrafimy albo pałować protestujących.

Trzymam mocno kciuki, że skończy się baaardzo
@Pan_Slon: Nie o tym pisałem, bardzo miło potrafił mi odpowiedzieć sam zainteresowany, ty natomiast naucz się czytać ze zrozumieniem bo w ani jednym zdaniu mojego komentarza nie ma mowy o winie pieszych w przedstawionej sytuacji.
Bo co? Debilu, dotarło już czemu policja wlepia te mandaty z drona czy nie?


@janekplaskacz: Bo jesteś deklem, który nie umie myśleć perspektywicznie kretynie. Wiem, co to znaczy, bo sam straciłem kolegę w 4 klasie szkoły podstawowej. Zginął na przejściu dla pieszych, a mimo to zdania nie zmienię. Widzisz? Potrafię rozróżnić mordercę od naciąganego działanie pislicji.
@andy1983: kurde Miras dobrze, że się nic nie stało. Możesz nagłośnić sprawę do jakieś TV, bardziej o opieszałości polskiej policji.
A reszta baranów którzy komentują, że dziecko wjechało na hulajce. Jebnijcie się w łeb, op trzymał praktycznie dzieciaka za rękę ,winny w 100% jest baran który zapieprza po mieście.
Szacun, że ogarnąłeś monitoring i próbujesz dojechać typa
@andy1983: nie zazdroszcze sytuacji, kierowca kretyn i #!$%@? sie nie dziwie. Powinni prawko zabrać, minimalnie na 3 miechy do tego wszystkiego.

Niestety, gdyby coś tam się wydarzyło gorzej, Twój Młody też byłby winny :( Sam mam dzieci i wiem ze ciezko upilnowac, trzeba sie cieszyc ze "tylko" tyle z tego wyszło.
@patefoniq:

Bo jesteś deklem, który nie umie myśleć perspektywicznie kretynie. Wiem, co to znaczy, bo sam straciłem kolegę w 4 klasie szkoły podstawowej. Zginął na przejściu dla pieszych, a mimo to zdania nie zmienię. Widzisz? Potrafię rozróżnić mordercę od naciąganego działanie pislicji.


Nie, to ty jesteś deklem bo nie rozumiesz przyczyn. Równie gorąco będziesz bronił ignorowania znaku STOP, bo akurat nic nie jechało drogą z pierwszeństwem? Debilu, zobaczyłeś z drona, że
@andy1983: Jak syn to przeżył?
Na szczęście nic się nie stało a dzieciaki nie mają takiej świadomości, że coś mogło pójść dość tragicznie.

Powodzenia w walce.

Ja walczyłem raz z policją i mam dosyć.
Zgłosiłem kolesia który jechał pod prąd na zakazie i jeszcze pokazał mi fuck'a - więc się #!$%@?... i mówię zgłaszam cię koleś
Wysłałem piękne zdjęcia delikwenta popełniającego wykroczenie drogowe na policję ze szczegółowym opisem całej sytuacji w
Nie, to ty jesteś deklem bo nie rozumiesz przyczyn. Równie gorąco będziesz bronił ignorowania znaku STOP, bo akurat nic nie jechało drogą z pierwszeństwem? Debilu, zobaczyłeś z drona, że przejście było akurat puste i się zesrałeś. Ale gdyby nie było, to mogłoby być właśnie tak jak tu. I na tym cała akcja polega: auta, które wyprzedzają przed przejściem nie widzą tego przejścia.


@janekplaskacz: Ale było puste. Gdyby babcia miała wąsy to