Wpis z mikrobloga

przecież ten tweet to sam rigcz


@dobry_wykopek: Otóż nie, ten tweet to fałszywe przeciwstawienie. Tak jakby Polacy manifestujący swój patriotyzm w dniu święta niepodległości nie sprzątali po psach i w ogóle w inne dni byli ciemną, paskudną masą. Za to grupa nie manifestująca patriotyzmu, a wręcz z niego kpiąca, to oczywiście ci światli, przyjacielscy, nowocześni.
Nawet w tweecie widać jakie dla tej osoby wartości ma polskość i Polska jako naród,
  • Odpowiedz
przeca chłop ma rację. Najprostszy przykład z sprzątaniem po psie mają głównie


@piotrlionel: Może tylko to, że patriotyzm nie musi mieć tu żadnego znaczenia. "Nie patriota" też może sprzątać po psie z zupełnie innych pobudek.
  • Odpowiedz
ten tweet to sam rigcz


@dobry_wykopek: jeżeli używa ten samej definicji "wspierania kultury" co Jaś Kapela w kwestii podatku od smartfonów, to średnio. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet i bez tego, rzucanie takich banałów i ogólników raczej nie powinno się łapać na żadne wyróżnienia, bądźmy poważni. Ta nasza kultura, czymkolwiek jest, prędzej zasługuje na zaoranie i odbudowanie niż wspieranie
  • Odpowiedz
Polska jako naród


@PanAIbert: Nie wiem, czy takie zestawienie tworzy jakąś sensowne znaczenie. Już raczej, Polska jako jednostka organizacyjno-administracyjna.

gdy patriotyczna część narodu świętuje i manifestuje swoje przywiązanie do narodu i historii, to ta część która


@PanAIbert: Bo pojęcie narodu jest mocno naciągane i iluzorycznie. Można z łatwością przyjąć, że te grupy są tak oddalone od siebie, że tę jednostkę zamieszkuje po prostu kilka "narodów".
  • Odpowiedz
@Docent_Jan_Mula: czy my się tutaj zebraliśmy oceniać typa czy jego konkretną wypowiedź którą wrzucił op? Wiadomo, że nawet zepsuty zegar dwa razy na dobę pokaże dobrą godzinę, w danej chwili jest to coś z czymś musi się zgodzić jazdy bo to fakt
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@piaskun87: @Tymajster: najpierw trzeba by mieć ideologiczny patriotyczny rząd ktory by mnie w dupe nie ruchał na każdym kroku, #!$%@? ze place podatki jak i tak większość idzie na programy typu 500+ a ja jak chce się dostać do lekarza to muszę iść prywatnie, w dodatku ja mogę pracować w niedziele na noc ale zakupów zrobić już nie xD

Co nie zmienia faktu że z resztą obrazka się
  • Odpowiedz
@Tymajster: @Jarem12: @Cukrzyk2000: @piaskun87: takie pytanie do Was - jak kupuję bilety na autobus, sprzątam po psie, nie mam kosy z sąsiadami, ale pluję na Polskę, Polaków i nienawidzę tego kraju, to jestem patriotą czy nie jestem. Bo wasze komentarze i wpis Kohuta trochę mnie zmylił ( ͡° ʖ̯ ͡°)

A bardziej serio - gwno, a nie patriotyzm xD to
  • Odpowiedz