Wpis z mikrobloga

@piaskun87: „płacę abonament, i za bilet płacę, chodzę na wybory, nie jeżdżę na gapę, tylko nie każ mi umierać, tylko nie każ, nie każ mi. Nie każ walczyć, nie każ ginąć, nie chciej Polsko mojej krwi”. Maria Peszek idealnie podsumowała patriotyzm w innej formie niż się to nam wpaja.
  • Odpowiedz
Niekoniecznie zgoda z sąsiadami, lecz przede wszystkim realizacja interesu narodowego.

OZE? Tak, w Polsce są do tego świetne warunki. XD Dodać do tego, że autor tweeta powiela brednie dla oszołomów o złym atomie.

Sprzątanie po psie? To kwestia elementarnej uczciwości i wychowania - poszanowania siebie i innych, a nie patriotyzmu.

A więcej plusów mają komentarze z poparciem tych lewackich bredni ojroposła. Dla Wykopu nie ma ratunku. ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@piaskun87: obowiązkiem każdego obywatela jest płacić możliwie jak najniższe podatki, żeby lepiej zadbać o swoją rodzinę.
Panstwo nie zna umiaru w dokręcaniu śruby. Gdzie jego dbanie o obywatela?
  • Odpowiedz
OZE? Tak, w Polsce są do tego świetne warunki. XD


@vrim: prawie takie same jak w niemczech, a u nich jakoś nie ma z tym problemu

A więcej plusów mają komentarze z poparciem tych lewackich bredni ojroposła. Dla Wykopu nie ma ratunku. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


patrz pan, ja pomyślałem podobnie, "jakim cudem te prawackie wysrywy mają tyle plusów, dla wykopu nie ma ratunku"
  • Odpowiedz
@Kouros: Nie jestem z gruntu przeciwko OZE. Po prostu nie nadaje się na główne źródło energii w Polsce. A wg p. Kohuta węgiel jest zły, atom jest zły.

@NoMoreTearsJustSmile: Nie widziałem jeszcze żadnego emanującego rozsądkiem wpisu tego pana. Przeto nie widzę powodu, by przyznać mu rację. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz