Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: kiedy wy zrozumiecie że człowiek należy do świta zwierząt. A w świecie zwierząt nie każdy samiec kopuluje z samicami. Powtórzę: nie każdy samiec kopuluje z samicami. Każda samica kopuluje z samcami ale jedynie z alfami.najlepszymi.najsilniejszymi. najlepszymi z dostępnych na danym terytorium. To prosta logika świata zwierząt.

A więc zakolak bez pieniędzy i wyglądu nie jest z punktu widzenia samicy odpowiednim partnerem ergo nie będzie dopuszczony do kopulacji. #!$%@? wystarczy posiadać
@AndyMendy: tak, ale metanarracja """""liberalnego, demokratycznego""""" społeczeństwa jest inna
alfy po prostu się zabijało a kobiety zgarniało jako zasób jak punkt krytyczny został osiągnięty
i nas to też czeka za 2-3 pokolenia
@Kamilo67 really? Grając w gierki spotkałem masę ludzi, byłem na kilku zlotach, a tam wyobraź sobie - też są loszki i to nie tylko żonate albo 3/10, really :)

Nawet granie może wyciągnąć z piwnicy. Wystarczy zrobić jednak ten krok, by z niej wyjsc. Loszka się w tej piwnicy nie zmaterializuje.
bo siedzenie na dupie w hotelu przez 2 tygodnie na all inclusive to takie samo zainteresowanie jak picie na melinie albo oglądanie sportu w telewizji.


@Hrjk:

podróż w domyśle oznacza na koszt partnera


@ruskizydek: byłem na różnych wyjazd z większą ilością dziewczyn, niż wy trzymaliście za rękę (czyli więcej niż 0 ( ͡° ͜ʖ ͡°)), a ani za żadną nie zapłaciłem, ani żadna nie chciała siedzieć
@SaintWykopek: Przecież to spoko hobby. Nie dość, że gość lubi statki, to jeszcze ma sporo cierpliwości i umie operować małymi elementami. Umie też pokleić porządnie, a nie tak na odpierdziel, że klej się wylewa. Użyteczne umiejętności.
A znasz jakąś młodą kobietę co nie lubi podróżować?


@Slavcel: nie znam nawet mężczyzny, który nie lubi podróżować. Trzeba być skrajnie smutnym, żeby nie poznawać obcych miejsc, kiedy to kwestia kilkuset złotych i dwóch godzin lotu ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ogau:

No nawet nie musi chodzić o wycieczki poza kraj, bo w Polsce też można "podróżować". No ale właśnie o to mi chodzi, człowiek jak wpisuje coś takiego to wychodzi na takiego co w sumie tych zainteresowań za dużo nie ma i musi wpisać to co lubią prawie wszyscy.
@Ogau: No i gdzie niby te laski poznałeś? Bo taki np. tinder jest znany z tego, że laski traktują to jako darmowe pyszne.pl, więc wątpię że z podróżami zachowują się inaczej.
@Kamilo67 normalnie, grałem że znajomymi ze steam czy BN w csgo czy overwatch i wyskoczyła propozycja spotkania. I tak raz rocznie się ekipa ok. 12 osób zbiera w losowych punktach Polski.

Dołączyłem do gildii w poe i też mieli taka tradycje. No to dołączyłem. Ok 30 osób, raz, dwa rocznie.

Ostatnio wow - jest taki "muktiklan" co w różne gry gra pod tą samą banderą. Zloty po 100 osób.

Wystarczy mieć dc/ts
@Kamilo67 musisz mieć więcej niż 15 lat ;D Miałem serwer tf2 kiedyś, to normalnie sobie zlot w wawie zrobiliśmy. Było z 16 osób, co więcej, razem z moją kobitą (ta akurat nie grała) nocowaliśmy u kumpeli z serwera ;) Na serwerze grała już jedna para (25+ lat), potem jakoś po roku się inna utworzyła (byli razem parę lat). Co więcej, tydzień temu odwiedziło mnie dwóch ziomeczków z tf2/csgo, którzy wtedy jeszcze byli
@SaintWykopek ale to ma sens, tylko trzeba te pasje uspołecznić
Xd
Mój niebieski mnie znalazł (czy też ją jego xD) na serwerze gry internetowej, a zagadał do mnie bo zobaczył, że tak samo jak on rysuje (miałam arty na profilu wystawione).
Jak gościu był te stateczki gdzieś na forach wystawiał czy też na społeczności tym zainteresowane to by znalazł może kogoś xd
No ale właśnie o to mi chodzi, człowiek jak wpisuje coś takiego to wychodzi na takiego co w sumie tych zainteresowań za dużo nie ma i musi wpisać to co lubią prawie wszyscy.


@Slavcel: a jak w tym roku byłem 4 razy po przynajmniej tygodniu za granicą i do tego kilka razy na krótsze wycieczki to już mogę sobie takie zainteresowanie wpisać? Dla mnie podróże są w życiu priorytetem i tego
@Kamilo67: Miałem farta w każdej grze w którą grałem dłużej niż 5 godzin? W innych nie szukam grup ani gildii. Grasz w gry on-line? Wchodzisz na TS'y? Discordy? Dołączasz do grup? Jeśli tak - może zaproponuj sam taki zlot? Nie rozumiem w czym miałem farta.
Bo taki np. tinder jest znany z tego, że laski traktują to jako darmowe pyszne.pl, więc wątpię że z podróżami zachowują się inaczej.


@Kamilo67: no właśnie w sypialni śpi moja dziewczyna poznana na tinderze. Zdecydowaliśmy, że przeprowadza się do mnie to sama zaoferowała, że kupimy pół na pół stół, garnki, sztućce i masę innych bzdur (nowe mieszkanie, ona ma swoje własne), a na wycieczkach płaci za siebie ( ͡° ͜
@Ogau no szkoda że tak chętnie nie dokumentują tej części, bo na zdjęciach na insta które wstawiają na tindera to leżą najwyżej na hotelowym leżaku na plaży, a najczęściej przy basenie ¯_(ツ)_/¯
no szkoda że tak chętnie nie dokumentują tej części, bo na zdjęciach na insta które wstawiają na tindera to leżą najwyżej na hotelowym leżaku na plaży, a najczęściej przy basenie ¯\(ツ)/¯


@Hrjk: serio kurde nie wiem w jakiej rzeczywistości żyjesz. Miałem dziewczyny, mam dziewczynę, mam znajome i większość naprawdę aktywnie spędza wakacje (a przynajmniej po fotkach można odnieść takie wrażenie). Oczywiście, że są też takie, co to wrzucają tylko foty z
Powtórzę: nie każdy samiec kopuluje z samicami. Każda samica kopuluje z samcami ale jedynie z alfami.najlepszymi.najsilniejszymi. najlepszymi z dostępnych na danym terytorium. To prosta logika świata zwierząt.


@AndyMendy: #!$%@? wiesz o świecie zwierząt xD

O świecie ludzi w sumie też. Nic dziwnego, bo z piwnicy, lurkując strony ze śmiesznymi obrazkami ciężko zdobyć taką wiedzę.

Ale podpowiem Ci, że (dla przykładu, bo jest więcej takich gatunków, ale to przykład najlepszy) wilki, od