Wpis z mikrobloga

radykalni katolicy dość często onucują, ale dość przyjemnie się patrzy jak prawicowi idole pokroju Warzechy, roli czy cejrowskiego srają pod siebie ze strachu podczas gdy lewactwo jednogłośnie naciska na większe wsparcie dla ukrainy i sankcje na Rosje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#ukraina #bekazprawakow #bekazkatoli
gardzenarodowcami - radykalni katolicy dość często onucują, ale dość przyjemnie się p...

źródło: comment_1666508822uvtqyliX32sWLRazw9geub.jpg

Pobierz
  • 41
@gardzenarodowcami: Ruskie dotuja, burza wszystko by siać zamet. Oczywiście często wystarcza zaczadzeni ludzie którym nie trzeba płacić, a narodowcy mowie ze narody maja swoje interesy i realizuja je.

Ta wojna pokazuje ze niemieccy narodowcy którzy rządzą Niemcami maja tez interesy i maja największy wpływ w rozj... UE.
jeden pozytyw tej wojny że co niektórym zdjęła bogoojczyźniane maski z gęby


@tankowiec_lotus: te maski spadały już dużo wcześniej glownie przy sprawach obyczajowych - ten po rozwodzie, tamten z dupą na boku, ten ma nieślubne dziecko, tamten niby ma żonę ale lubi pyknąć kolegę itd. I co z tego wynikało? No nic bo typowy prawak-katolik-patriota ma pamięć złotej rybki.

W poniedziałek możesz gadać o rodzinie, wierności i o tym że lgbt
radykalni katolicy dość często onucują, ale dość przyjemnie się patrzy jak prawicowi idole pokroju Warzechy, roli czy cejrowskiego srają pod siebie ze strachu podczas gdy lewactwo jednogłośnie naciska na większe wsparcie dla ukrainy i sankcje na Rosje ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@gardzenarodowcami:
Ja mam naprawdę ciężką przeprawę próbując sobie jakoś sensownie uzasadnić zachowanie polskiej lewicy. Jak Rosja przeprowadzała przez Białoruś atak przepychając jakichś nazbieranych z #!$%@?ów tego
@Flypho: z mojej perspektywy ci ludzie, którzy pomagali przy granicy i dawali wode/jedzenie/ciepłe ubrania tym ludziom w lasach na granicy Polsko Białoruskiej robili to ponieważ w ten sposób rozumieją człowieczeństwo ¯\(ツ)_/¯ niektórzy po prostu tak mają, że nie potrafią przejść obojętnie obok krzywdy i w takich chwilach nie zastanawiają się zbytnio czy jest tam jakiś rosyjski szpieg tylko od razu lecą pomagać. nagonka na straż graniczną to troche wyolbrzymione stwierdzenie