Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@starypijany123: ja mieszkałem z takimi, co jak im pralka się zepsuła (padła pompka odpompowujaca wodę), to przestały prać, a zużyte ciuchy, włącznie z bielizną, gdzieś rozwieszały i po czasie znowu ubierały. Awaria pralki tak zajebiście skomplikowana, że ogarnąłem gościa do jej serwisu w 20 minut.
O tym, że już po mojej wyprowadzce zostawili rzygi na kafelkach do zeschnięcia (logiczne, nie? wtedy się je lepiej myje xD,), bo jedna paniusia jak przyjechała,
@ksaler: fajnie, ale wiesz, że jak wynajmujesz mieszkanie to możesz z człowiekiem rozmawiać i dzięki temu obczaić czy nie jest jakiś #!$%@?ęty, dobra wuj z tym załóżmy że nie umiesz rozmawiać, to wiesz że możesz zrobić selekcję i np. żądać testu na IQ, to też może pomóc ci w określeniu czy dana osoba to debil. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
panie Ksaler, jakies sprawdzone metody na te mole? Ja nakupowalem srodkow do tego ale co jakis czas musze wybijac i nie wiem czy są za szafkami czy gdzie


@Sloneczko: sam jestem ciekaw. Póki co #!$%@? całe żarcie, muchozol, woda z octem i siatka na kratce wentylacyjnej. Zobaczymy. Póki co była masakra, całe ściany w larwach u jakichś kokonach bo wyszło z szafek...
@Sloneczko wywal wszystkie sypkie produkty, przyprawy też, wymyj szafki octem lub woda z domestosem. Te cholery przegryzają folię, więc jeśli widzisz dziurki jak od grubszej szpilki w nowych to też wywal.
Wszystko co przyniesiesz ze sklepu przesypuj do słoików i sprawdzaj czy nie zawiera moli - zdarzyło mi się przynieść w kaszy w woreczkach dorosłe osobniki ze sklepu.
Po coś im zostawił odkurzacz na mieszkaniu?


@smyq: bo jestem miły miś ;) i taki odkurzacz jest niekiedy dobrą kartą, kiedy ktoś się za bardzo targować chce
@ksaler: no czyli jednak z Regulaminu Użytkowania Ławki chyba nie należy się naśmiewać xD

Po prostu przy takich kwestiach NALEŻY założyć, że jedyną umiejętnością na 95% percentylu użytkowników jest czytanie ze zrozumieniem, a w sumie, to nawet dzisiaj producenci prócz tekstowej Instrukcji Obsługi dodają OBRAZKOWĄ instrukcję.
@ksaler: z innej strony, to teraz może powinieneś uściślić wzorzec twoich umów, aby uwzględniały procedury i schemat postępowania z urządzeniami, które posiadają elementy wymienne/eksploatacyjne.
z innej strony, to teraz może powinieneś uściślić wzorzec twoich umów, aby uwzględniały procedury i schemat postępowania z urządzeniami, które posiadają elementy wymienne/eksploatacyjne.


@ksaler: możesz oczywiście zawsze umieścić, że z urządzenia należy korzystać zgodnie z dołączoną instrukcją, którą np. mogą znaleźć gdzieś na terenie mieszkania, albo np. załóż sobie jakiegoś Google Drive, czy inny dysk chmurowy i wrzuć cyfrowe wersje instrukcji.

W każdym razie, jeżeli to będą cyfrowe wersje, to musisz