Wpis z mikrobloga

@ksaler: fajnie, ale wiesz, że jak wynajmujesz mieszkanie to możesz z człowiekiem rozmawiać i dzięki temu obczaić czy nie jest jakiś #!$%@?ęty, dobra wuj z tym załóżmy że nie umiesz rozmawiać, to wiesz że możesz zrobić selekcję i np. żądać testu na IQ, to też może pomóc ci w określeniu czy dana osoba to debil. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksaler: A podobno rynek jest pod klienta, a tu się jeszcze Janusz piekli że musi worek raz na jakiś czas klientowi wymienić. Posprzątałbyś mu chociaż podłogę w zamian za swoje niekonsekwentne zachowanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ksaler panie Ksaler, jakies sprawdzone metody na te mole? Ja nakupowalem srodkow do tego ale co jakis czas musze wybijac i nie wiem czy są za szafkami czy gdzie
  • Odpowiedz
panie Ksaler, jakies sprawdzone metody na te mole? Ja nakupowalem srodkow do tego ale co jakis czas musze wybijac i nie wiem czy są za szafkami czy gdzie


@Sloneczko: sam jestem ciekaw. Póki co #!$%@? całe żarcie, muchozol, woda z octem i siatka na kratce wentylacyjnej. Zobaczymy. Póki co była masakra, całe ściany w larwach u jakichś kokonach bo wyszło z szafek...
  • Odpowiedz
  • 14
@Sloneczko wywal wszystkie sypkie produkty, przyprawy też, wymyj szafki octem lub woda z domestosem. Te cholery przegryzają folię, więc jeśli widzisz dziurki jak od grubszej szpilki w nowych to też wywal.
Wszystko co przyniesiesz ze sklepu przesypuj do słoików i sprawdzaj czy nie zawiera moli - zdarzyło mi się przynieść w kaszy w woreczkach dorosłe osobniki ze sklepu.
  • Odpowiedz
Po coś im zostawił odkurzacz na mieszkaniu?


@smyq: bo jestem miły miś ;) i taki odkurzacz jest niekiedy dobrą kartą, kiedy ktoś się za bardzo targować chce
  • Odpowiedz