Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko111
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Alusowy
Alusowy

Alusowy

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3584
  • Znaleziska 1551
  • Mikroblog 2033
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 4
marcus777
marcus777
11 godz. i 52 min temu
  • 2
Tylko na dzisiejszy dzien przewaliłem 19 kWh na działający klimatyzator.
Nie wiem ile teraz za kilowatogodzinę, ale zakładam ze ten dzień chłodu na jeden pokój to tak z lekko 30 pln
#lato #upal #pogoda #klimatyzator #prad #energia #pieniadze
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 10 godz. i 34 min temu via Wykop
  • 0
@gorzki99: nie wylacza sie klimy, tak robia debile. Jak jest upal to ona wtedy dochladza na biezaco i jest mniejszy pobór niz jak odpalasz na 2-4h zeby schlodzic.
  • Odpowiedz
Kieranz
Kieranz
10 godz. i 40 min temu
  • 2
Za jakieś 1.5 tygodnia ma być jeszcze gorszy #gorunc . Dobra wiadomość jest taka, że u Niemca ma być JESZCZE gorzej. #pogoda #niemcy #polska
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 10 godz. i 37 min temu via Wykop
  • 3
@Kieranz: zadna prognoza tego nie pokazuje
  • Odpowiedz
robertkk
robertkk
15.06.2026, 09:24:06
  • 38
Jeśli domykanie 6 km od lutego to duże postępy, to trzydniowa operacja specjalna chyba trochę się opóźni xD

#ukraina #rosja #wojna
robertkk - Jeśli domykanie 6 km od lutego to duże postępy, to trzydniowa operacja spe...

źródło: dhffhdfhddhfhdffhddh

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 15.06.2026, 09:43:40 via Wykop
  • 0
@robertkk: Co to za mapka?
  • Odpowiedz
Alusowy
Alusowy
Alusowy 21.04.2026, 06:09:06
  • 1
#iran #ropa #paliwo #usa

Wiecie że ten cały kryzys to jest napędzanie cen strachem, niczym innym. 20% jedynie paliwa szło z Hormuzu, ale pamiętajcie że Wenezuela która ma giga złoża została odblokowana przez pomarańczowego małpiszona. Można też produkować w innych miejscach, a wysoka cena po prostu wyrzuci z rynku paliw kraje 3 świata i tyle. Nic się nie stanie, nie ma co się podniecać.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

c.....s
c.....s
konto usunięte 21.04.2026, 06:10:32 via Wykop
  • 3
@Alusowy: wenezuela nie została odblokowana bo wcześniej ropa stamtąd też trafiała na rynki
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
21.04.2026, 07:07:17 via Wykop
  • 1
Wenezuela która ma giga złoża została odblokowana przez pomarańczowego małpiszona.


@Alusowy: Nie do końca. To, że została ''odblokowana'' to jedno, ale żeby wydobywać paliwo musisz mieć przede wszystkim do tego infrastrukturę dość dobrą a Wenezuela takiej na chwilę obecną za bardzo nie ma zwyczajnie.
  • Odpowiedz
nonOfUsAreFree
nonOfUsAreFree
14.04.2026, 15:06:12
  • 3
Jakaś deeskalacja w ostatniej godzinie czy może spadek ceny się na ruletce wylosował?
#iran #gielda #usa #wojna
nonOfUsAreFree - Jakaś deeskalacja w ostatniej godzinie czy może spadek ceny się na r...

źródło: IMG_7766

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 14.04.2026, 16:24:19 via Wykop
  • 0
@duzy_krotki: Gdzie masz te cene fizycznej?
  • Odpowiedz
razooor
razooor
razooor
06.04.2026, 11:31:55
  • 62
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 47
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 06.04.2026, 11:35:38 via Wykop
  • 31
@razooor: no ze iranski rezim smierdzi to jedno, ale to nie daje przyzwolenia na zbrodnie wojenne na iranczykach.
  • Odpowiedz
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
06.04.2026, 11:18:04
  • 19
To o której ma być ten nuke, bo nie wiem, czy iść do rodziny na wódkie

#usa #wojna #iran
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 06.04.2026, 11:28:36 via Wykop
  • 0
@CzeczenCzeczenski: a ma byc?
  • Odpowiedz
konradpra
konradpra
05.04.2026, 07:36:09
  • 0
Szczątki wojskowego samolotu transportowego C-130 spalonego w Iranie.

#trump #iran #usa #bliskiwschod

https://x.com/AMK_Mapping_/status/2040690376055660928?s=20
konradpra - Szczątki wojskowego samolotu transportowego C-130 spalonego w Iranie.

#t...

źródło: image

Pobierz
konradpra - Szczątki wojskowego samolotu transportowego C-130 spalonego w Iranie.

#t...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 05.04.2026, 07:47:35 via Wykop
  • 1
@konradpra: no to niech Iran pokaze ciala amerykanow, bo jak sie ewakuowali i wysadzili maszyny ktore sie zakopaly to wychodzi ze Usa mow jak bylo
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
05.04.2026, 07:16:55
  • 3
#wojna #usa #iran #izrael

skoro ten samolot którym przylecieli musieli zniszczyć, to nasuwa mi się jedno pytanie :D czym odlecieli? :D
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 05.04.2026, 07:18:35 via Wykop
  • 0
@keep_it_real: helikopterami
  • Odpowiedz
lukas12x
lukas12x
01.04.2026, 08:31:15
  • 10
#iran #izrael #usa
lukas12x - #iran #izrael #usa

źródło: IMG_3133

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 01.04.2026, 08:43:33 via Wykop
  • 11
@lukas12x: czyli jutro taco
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
30.03.2026, 00:42:27
  • 11
#wojna #iran #usa JUST IN: Attacks on Iraq, Jordan, Kuwait, UAE, Bahrain, and Saudi Arabia by Iran

✅ Fire at U.S. Victory Base in Iraq
✅ Missile hit on a base affiliated with the Israeli army in Aqaba, Jordan
✅ Kuwait’s Ministry of Electricity says a service building at a power generation and water desalination plant was hit in an Iranian attack on Sunday evening, killing one Indian worker
tech-v-kng - #wojna #iran #usa JUST IN: Attacks on Iraq, Jordan, Kuwait, UAE, Bahrain...

źródło: HEnkPYbXIAAR9uI

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 30.03.2026, 05:16:02 via Wykop
  • 0
@tech-v-kng: ale dziala czy nie dziala? Bo ponoc dostal tylko budynek od serwisowania, czyli nic istotnego
  • Odpowiedz

357

Donald Trump twierdzi że Iran chciał go mianować najwyższym przywódcą

Pokaż treści 18+

Donald Trump twierdzi że Iran chciał go mianować najwyższym przywódcą

Donald Trump oznajmił, że Teheran chciał uczynić go nowym najwyższym przywódcą Iranu. Nie, dziękuję. Nie chcę tego miał, według własnych słów, odpowiedzieć prezydent USA. Donald Trump powtórzył ponadto, że Iran chciałby osiągnąć porozumienie ze Stanami Zjednoczonymi, twierdząc, że Teheran "błaga

sub_zero_1
z
wiadomosci.onet.pl
dodany: 26.03.2026, 09:52:17
  • 88
  • #
    iran
  • #
    wojna
  • #
    bekazprawakow
  • #
    polityka
  • #
    trump
  • #
    bekazpisu
Alusowy
Alusowy
Alusowy 26.03.2026, 09:54:25 via Wykop
  • 16
Sprytne, wtedy zymianie wzieliby go na cel xD
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

goldi15
goldi15
15.03.2026, 22:18:35
  • 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 15.03.2026, 22:21:41 via Wykop
  • 2
@goldi15: a potem sie obudziles
  • Odpowiedz
Alusowy
Alusowy
Alusowy 12.03.2026, 12:28:20
  • 6
#iran

Wiecie co jest najlepsze? Podwyżki ropy się jeszcze tak naprawde nie zaczeły. Widzimy jedynie zabawy spekulantów, kraje Azji gdzie 80%+ tej ropy z zatoki trafia, jadą teraz na rezerwch i nie zmieniają jeszcze masowo kontraktów na rope Brent, WTI, tylko dalej ropa z zatoki i liczenie że coś tam się ruszy za tydzień/dwa i powrót do normy.
To ich copium opłaci sie jak faktycznie machina ruszy za tydzien/dwa, ale
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy
Autor
12.03.2026, 16:29:56 via Wykop
  • 0
@sciana: świeżego żarcia, ryzu czy makaronu to mają zapasów na pół roku, plus mogą importować przez Arabie Saudyjską. No ale pewnie na ceny i tak to się przekłada.
  • Odpowiedz
Wwolt
Wwolt
11.03.2026, 14:44:19
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 11.03.2026, 15:06:36 via Wykop
  • 4
@Wwolt: najlepsze ze 80% ropy z Omanu kupowali chińczycy
  • Odpowiedz
PROponujek
PROponujek
09.03.2026, 06:06:10
  • 210
To jest tak świetne, że wrzucam drugi raz. Może ktoś nie miał okazji zobaczyć.

#iran #usa #polityka
PROponujek - To jest tak świetne, że wrzucam drugi raz. Może ktoś nie miał okazji zob...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 09.03.2026, 06:18:07 via Wykop
  • 65
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Kazanek
Kazanek
08.03.2026, 13:42:15
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 08.03.2026, 14:28:43 via Wykop
  • 0
@Kazanek: Co to za konto? Generalnie to ciężko zliczyć, bo Iran za bardzo nie podaje ile wystrzelił, USA i Izrael to twierdzą wiecznie że nic, ale potem kraje zatoki perskiej podaja info o dziesiątkach rakiet i setkach dronów zestrzelonyhc dziennie, ale one też mogą zawyżać.
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
08.03.2026, 13:52:09
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Alusowy
Alusowy
Alusowy 08.03.2026, 14:26:26 via Wykop
  • 0
@tech-v-kng: są jakieś legitna źródła z tym? Bo Izrael pierw coś płakał że Iran wali głowicami kasetowymi, ale potem że niby zestrzelili wszystko (niczym rosjanie xd), a później że to nie kasetowe tylko odłamki zestzrelonych rakiet. A takie bardziej legitne konta na X to nic z tego nie wstawiały.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 27.01.2021

    Komentator
  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 24.03.2020

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 07.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking