Wpis z mikrobloga

jesteś patolandlord, co to #!$%@? za wynajem, jak jeszcze najemca musi sam odkurzać xD


@TheDzions: właśnie sprzątam ognisko moli spożywczych xD więc nie sprzątał xD
  • Odpowiedz
@ksaler: "wynajem mieszkania to fantastyczna opcja na zarabianie, dochód pasywny, zero wysiłku, ROI 12%"

deweloperzy mogą ograniczać podaż, ale biedalandlordzi którzy uwierzyli w te bajki i zderzają się z rzeczywistością zwiększą ją odpowiednio.
  • Odpowiedz
@ksaler: Chociaż próbował odkurzać a nie jak inni… u mnie koleś odkurzał chociaż odkurzacz się grzał. Pojemnik przezroczysty pełny, wystarczy kliknąć guzik wyjąc pojemnik i wysypać do śmietnika…
  • Odpowiedz
@ksaler:

#!$%@? pokolenie niedojd życiowych, które nie wie, że trzeba worki w odkurzaczu wymieniać...


XD ktoś nie sprawdził worka w odkurzaczu i całe pokolenie winne xD

Ludzka nieporadność nie zależy od wieku, ludzie w wieku 20 jak i 60 lat mają problemy z używaniem odkurzacza.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Cierniostwor: mój współlokator, 21 lat, przez 3 miesiące teraz mieszkał sam w mieszkaniu, a mamy odkurzacz bezworkowy. Zbiornik na śmieci i filtr były tak #!$%@?, że szok, nie wiedziałem, że tak się da. I bardzo podobnie jak u opa "coś słabo ciągnie, chyba się zepsuł"
  • Odpowiedz
  • 7
@ksaler Nie dość że płacą to mają jeszcze myśleć wyzyskiwaczu? xD

Lepiej posprawdzaj syfony i filtr od pralki, bo tam może być też dramat xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 50
@starypijany123: ja mieszkałem z takimi, co jak im pralka się zepsuła (padła pompka odpompowujaca wodę), to przestały prać, a zużyte ciuchy, włącznie z bielizną, gdzieś rozwieszały i po czasie znowu ubierały. Awaria pralki tak zajebiście skomplikowana, że ogarnąłem gościa do jej serwisu w 20 minut.
O tym, że już po mojej wyprowadzce zostawili rzygi na kafelkach do zeschnięcia (logiczne, nie? wtedy się je lepiej myje xD,), bo jedna paniusia jak przyjechała,
  • Odpowiedz