Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak z ciekawości złożyłem CV jako technolog/konstruktor w dużej zagranicznej firmie produkującej meble. Zostałem zaproszony na rozmowę, gdzie przepytano mnie ze wszystkiego (3 lata expa), osoba rekrutujący była zadowolona i mówi, że chcemy Pana zatrudnić. Zrobiłem duże oczy, że tak od razu, zapytałem o widełki płacowe i zobaczyłem grymas na twarzy. Okazało się że widełki nie są znane, zostałem zapytany "ile chciałabym pan zarabiać", padła odpowiedź 3800 zł i wszytko się #!$%@?ło XDDD usłyszałem zadzwonimy do pana jutro i się umówimy. Dzisiaj mija 1.5 miesiąca XDDDD i brak odzewu.
Lubię czasem dla jaj chodzić na takie rozmowy zwłaszcza, że praca zdalna ( ͡ ͜ʖ ͡)

#januszex #januszebiznesu #janusz #pracbaza #praca #heheszki
Chicoxxx66 - Pamiętam jak z ciekawości złożyłem CV jako technolog/konstruktor w dużej...

źródło: comment_1662966760D06oquAqCoe2fqt2kJ66Vu.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Alky: Jak zaczniesz wydawać w euro to wtedy możesz tak mówić. Póki co płacisz mniej za chleb i mieszkanie niż w Monachium czy Berlinie.
  • Odpowiedz
  • 59
@Alky Ogólnie nie szukam pracy, bo mam i jestem bardzo zadowolony. Lubię marnować czas typowym januszexom. Bardziej jestem w szoku, że firma która wykręca 26 mln zysku ma problem aby zapłacić 3800 netto... I to specjaliście.
  • Odpowiedz
@Mathas: to, że te same produkty kosztują więcej (w euro) w Polsce, to już dawno ustalone, w obecnej sytuacji z tym chlebem i mieszkaniem też bym się tak nie rozochacał.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 31
@Mathas: no śmieszne pieniądze, szczegolnie, ze technolog konstruktor to nie gość po jakiejś gównianej filologii tylko po technicznym kierunku i musi cos potrafić. Do tego 3 lata doswiadczenia, no proszę cię. W moim kołchozie operatorzy maszyn z 2letnim doswiadczeniem bez zadnego wykształcenia mają 4k netto za 8h jak są w miarę ogarnięci i nie siedzą 90% czasu pracy maszyny na telefonie. I to na wsi 10km od miasta powiatowego.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Chicoxxx66: 4k netto powiedziałem na rozmowie gdzie nadzorowało się odwierty. Praca praktycznie 7dni w tygodniu bo były dyżury. 4dni w hotelu 300km od domu. Reszta na bazie. Telefon komputer i auto dawali. Ale nie zadzownili
  • Odpowiedz
padła odpowiedź 3800 zł


@Chicoxxx66: ja zastanawiam się czy jak kandydatowi do pracy na recepcji powiem 5k brutto to czy się zgodzi a tutaj wychodzi że na pracownikach za 4k mógłbym zbudować kombinat meblowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz