Wpis z mikrobloga

Pamiętam jak z ciekawości złożyłem CV jako technolog/konstruktor w dużej zagranicznej firmie produkującej meble. Zostałem zaproszony na rozmowę, gdzie przepytano mnie ze wszystkiego (3 lata expa), osoba rekrutujący była zadowolona i mówi, że chcemy Pana zatrudnić. Zrobiłem duże oczy, że tak od razu, zapytałem o widełki płacowe i zobaczyłem grymas na twarzy. Okazało się że widełki nie są znane, zostałem zapytany "ile chciałabym pan zarabiać", padła odpowiedź 3800 zł i wszytko się #!$%@?ło XDDD usłyszałem zadzwonimy do pana jutro i się umówimy. Dzisiaj mija 1.5 miesiąca XDDDD i brak odzewu.
Lubię czasem dla jaj chodzić na takie rozmowy zwłaszcza, że praca zdalna ( ͡ ͜ʖ ͡)

#januszex #januszebiznesu #janusz #pracbaza #praca #heheszki
Chicoxxx66 - Pamiętam jak z ciekawości złożyłem CV jako technolog/konstruktor w dużej...

źródło: comment_1662966760D06oquAqCoe2fqt2kJ66Vu.jpg

Pobierz
  • 57
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: Zlozylem CV ostatnio do duzego korpo, 1.5 roku jako devops, 5 lat ogolem w IT. Widelki nieznane, typiara wyslala pytania online do robienia, pomyslalem - ok, przejde dla sportu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Otwieram, a tam limit czasowy 5 minut na sekcje 12 pytan i same definicje o rzeczy o ktorych nie pomyslalbym, ze istnieja w Dockerze czy Kuberetes lub szczegolowe roznice miedzy jakimis ustawieniami dla
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66: ja jak idę na rozmowę i mi się coś nie podoba w firmie podczas, to rzucam na koniec (bo na ogół finanse są omawiane na końcu) kwotę rzędu 14-15k brutto, żeby naprawiać rynek, a Ty chodzisz i psujesz ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Chicoxxx66 ile lat wlasciciel budowal firme na ile sie zadłużył, nie spal po nocach, nie bral urlopow, pracował cale dnie, odbieral telefony w niedzielę bo cos sie zesralo etc. Tego nikt nie widzi, bo ty widzisz zysk 28mln i teraz on ma rozdawac? Sluchaj taki kozak jestes to otwieraj firme i plac nawet 6k albo 30k, wieczne biadolenie bo on ma firme i jest bogaty. #!$%@? i ryzykowal bankructwem to ma, a
  • Odpowiedz
Lubię marnować czas typowym januszexom.


@Chicoxxx66: Tak średnio, to ty przyjechałeś do nich, a nie odwrotnie,
osoba rekrutująca miała zajęcie, zamiast nudzić się.
  • Odpowiedz
@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE:

@Chicoxxx66 ile lat wlasciciel budowal firme na ile sie zadłużył, nie spal po nocach, nie bral urlopow, pracował cale dnie, odbieral telefony w niedzielę bo cos sie zesralo etc. Tego nikt nie widzi, bo ty widzisz zysk 28mln i teraz on ma rozdawac? Sluchaj taki kozak jestes to otwieraj firme i plac nawet 6k albo 30k, wieczne biadolenie bo on ma firme i jest bogaty. #!$%@? i ryzykowal bankructwem to
  • Odpowiedz
ile lat wlasciciel budowal firme na ile sie zadłużył, nie spal po nocach, nie bral urlopow, pracował cale dnie, odbieral telefony w niedzielę bo cos sie zesralo etc. Tego nikt nie widzi, bo ty widzisz zysk 28mln i teraz on ma rozdawac? Sluchaj taki kozak jestes to otwieraj firme i plac nawet 6k albo 30k, wieczne biadolenie bo on ma firme i jest bogaty. #!$%@? i ryzykowal bankructwem to ma, a w
  • Odpowiedz
@qusqui21 no to tez rob xD jak dostal w spadku to jego stary robil to co wyzej napisałem. Wez kredyt i zaloz firme, jedz za granice tyraj 5 lat i zaloz firme, cokolwiek no ale nie ( ͡~ ͜ʖ ͡°)siedzicie na dupie 8h, 5 dni w tygodniu platne urlopy i piszecie farmazony, złodziej, dostal w spadku, karuzele vatowskie, ma S klasę nie chce sie podzielic xD
  • Odpowiedz
jak dostal w spadku to jego stary robil to co wyzej napisałem.


@wartosci_tradycje_EUROPEJSKIE: masz na mysli ze stary kulczyka, dorobil sie wczesnie wstajac i dzwigajac wiekszy ciezar? A nie czasami na przetargu na volkswageny dla policji i dziwnej umowie na autostrade finansowanej z pieniedzy poreczonych przez panstwo? W drugim pokoleniu juz pieniadze sa czyste?
  • Odpowiedz