Wpis z mikrobloga

@solo_living_yolo: jeśli to nie gwałt (i to gwałt sensu stricte a nie "odroczony czyli rozmyśliłam się x tygodni po fakcie") czy inne wykorzystanie, tylko zwykły, ludzki seks, to nie- jedna osoba rozkłada nogi, znając doskonale konsekwencje dla swojego ciała.
To tak, jakbyś winił ochroniarza, że wpuścił pracownika na teren zakładu, a ten pracownik nawywijał coś w środku.
#!$%@? to nie pistolet na kapiszony (a nawet takim na kapiszony można komuś
@zwodek: wiesz, że według bibli płód dostaje duszę dopiero w 40dniu życia i wcześniej nie jest człowiekiem? Nawet zdecydowana większość muzułmanów i Żydów dopuszcza zarówno aborcję jak i in vitro. To tylko katolom którzy nie znają nawet swojej swietej książki coś się odkleiło.
@Eluno:
@Pierorzek

@zwodek: wiesz, że według bibli płód dostaje duszę dopiero w 40dniu życia i wcześniej nie jest człowiekiem? Nawet zdecydowana większość muzułmanów i Żydów dopuszcza zarówno aborcję jak i in vitro. To tylko katolom którzy nie znają nawet swojej swietej książki coś się odkleiło.


A co ty mi tu wyjeżdżasz z książką baśni z tysiąca i jednej nocy?
@HeadH: wiesz to w Gdańsku była słynna zatoka Sztuki , prawda jest taka że w Polsce klasa polityczna jest skompromitowana , a pedofilia łączy wszystkie opcje .


@solo_living_yolo: No ale tym to się powinna prokuratura Ziobry zająć, czyż nie? XD Gnije, goście mają całą policję i prokuraturę pod sobą, a po wyemitowaniu jedyne co zrobili to „o, no wstrząsający film. Celebryty gwałco, a biednych ksieży sie czepiajo”. Dziwnym „przypadkiem” TVPiS
Jakis to ma znaczenie? Że nie wdzisz człowieka, tylko coś mniej podobnego? Wtedy mniejsze wyrzyluty sumienia?


@hamuj_sie_hamuj_sie: U mnie a żadnym wypadku nie ma wyrzutów sumienia, więc możecie sobie wklejać zarodki, nazywać płody dziećmi, a aborcje morderstwem. Tak, zabójstwo dzieci do 12 tyg powinno być legalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Dakkar:


przypadkiem wkleiły się wam zdjęcia 9 miesięcznego płodu, zamiast jaszczurki


Jakis to ma znaczenie? Że nie wdzisz człowieka, tylko coś mniej podobnego? Wtedy mniejsze wyrzyluty sumienia?

@hamuj_sie_hamuj_sie: a masz wyrzuty sumienia jak zabijesz komara? Bo wiesz różnica jest taka, że komar jakąś niewielka świadomość posiada, a nieksztaltny zlepek komórek jej na pewno nie posiada
A co ty mi tu wyjeżdżasz z książką baśni z tysiąca i jednej nocy?


@zwodek: Mogę zapytać, czemu prawacy mają taką psychozę na punkcie wysrywania jak największej liczby dzieci, bez względu na okoliczności? Zamiast promować świadome zakładanie rodzin, co zwiększyłoby odsetek szczęśliwych rodzin, to prawakom zależy tylko, żeby było ich jak najwięcej xD
A co ty mi tu wyjeżdżasz z książką baśni z tysiąca i jednej nocy?


@zwodek: pewnie zmyliły go dogmatyczne poglądy o "zabijaniu dzieci", typowo występujące właśnie u fanów "baśni z tysiąca i jednej nocy" ¯\_(ツ)_/¯

@Eluno: za gadające płody macie jakieś punkty dodatkowe? Interesujące, że nawet według prolauferów ciągle niezbędne jest humanizowanie czegoś, co sami przedstawiają jako pełnoprawnego człowieka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

powypowiadać się w
dwie osoby są winne tej sytuacji


@solo_living_yolo: niech sobie będą - tak długo jak tylko jedna osoba jest odpowiedzialna (bo w kwestii zachowania ciąży/usunięcia mężczyzna nie ma nic do powiedzenia) to niech się kobiety cmokną. Chcą 100% władzy jeżeli chodzi o podejmowanie decyzji co się z ciążą dzieje to niech też wezmą 100% odpowiedzialności.
i typowa dla lewicowych, humanistycznych zwolenników tolerancji, inkluzywności i zrozumienia retoryka typu "i tak nie zaruchasz xD postrzeganie wartości człowieka przez pryzmat jego życia seksualnego jest całkowicie naturalne i zabawne"


@Wap30: A kto Ci naopowiadał, że ja postrzegam czyjąś wartość przez ruchanie? Postrzegam go jako ludzkiego śmiecia za festiwal nienawiści, który prowadzi na wykopie, incelstwo w jego przypadku to diagnoza nie obelga. A to, że problem go dotyczyć nie będzie to
@HeadH: i remedium na to to retoryka przez którą prześwituje myślenie typu "i tak nie zaruchasz"? Nie moje klimaty, przykro mi. Nienawiść za nienawiść do niczego konstruktywnego nie prowadzi, chciałbym jakikolwiek faktyczny progres a nie tą dziecinadę, i sam w tym nie jestem. To jest sabotowanie jakichkolwiek pozytywnych zmian