Wpis z mikrobloga

@solo_living_yolo: jeśli to nie gwałt (i to gwałt sensu stricte a nie "odroczony czyli rozmyśliłam się x tygodni po fakcie") czy inne wykorzystanie, tylko zwykły, ludzki seks, to nie- jedna osoba rozkłada nogi, znając doskonale konsekwencje dla swojego ciała.
To tak, jakbyś winił ochroniarza, że wpuścił pracownika na teren zakładu, a ten pracownik nawywijał coś w środku.
#!$%@? to nie pistolet na kapiszony (a nawet takim na kapiszony można komuś
@zwodek: wiesz, że według bibli płód dostaje duszę dopiero w 40dniu życia i wcześniej nie jest człowiekiem? Nawet zdecydowana większość muzułmanów i Żydów dopuszcza zarówno aborcję jak i in vitro. To tylko katolom którzy nie znają nawet swojej swietej książki coś się odkleiło.
@Eluno:
@Pierorzek

@zwodek: wiesz, że według bibli płód dostaje duszę dopiero w 40dniu życia i wcześniej nie jest człowiekiem? Nawet zdecydowana większość muzułmanów i Żydów dopuszcza zarówno aborcję jak i in vitro. To tylko katolom którzy nie znają nawet swojej swietej książki coś się odkleiło.


A co ty mi tu wyjeżdżasz z książką baśni z tysiąca i jednej nocy?
@HeadH: wiesz to w Gdańsku była słynna zatoka Sztuki , prawda jest taka że w Polsce klasa polityczna jest skompromitowana , a pedofilia łączy wszystkie opcje .


@solo_living_yolo: No ale tym to się powinna prokuratura Ziobry zająć, czyż nie? XD Gnije, goście mają całą policję i prokuraturę pod sobą, a po wyemitowaniu jedyne co zrobili to „o, no wstrząsający film. Celebryty gwałco, a biednych ksieży sie czepiajo”. Dziwnym „przypadkiem” TVPiS
Jakis to ma znaczenie? Że nie wdzisz człowieka, tylko coś mniej podobnego? Wtedy mniejsze wyrzyluty sumienia?


@hamuj_sie_hamuj_sie: U mnie a żadnym wypadku nie ma wyrzutów sumienia, więc możecie sobie wklejać zarodki, nazywać płody dziećmi, a aborcje morderstwem. Tak, zabójstwo dzieci do 12 tyg powinno być legalne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@Dakkar:


przypadkiem wkleiły się wam zdjęcia 9 miesięcznego płodu, zamiast jaszczurki


Jakis to ma znaczenie? Że nie wdzisz człowieka, tylko coś mniej podobnego? Wtedy mniejsze wyrzyluty sumienia?

@hamuj_sie_hamuj_sie: a masz wyrzuty sumienia jak zabijesz komara? Bo wiesz różnica jest taka, że komar jakąś niewielka świadomość posiada, a nieksztaltny zlepek komórek jej na pewno nie posiada