Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie rozwala u ROBOLI jak to nieuzasadnione OCZEKIWANIE DO EMERYTURY. Tak jakby #!$%@? nie wiadomo jaka sielanka tam na nich czekała xD

Większość z nich dostanie ochłap ledwo wystarczający na przeżycie (albo i nie) i będzie reperować organizm #!$%@? pracą fizyczną, systemem zmianowym, gównianym jedzeniem i używkami.

Gdzie im się tak spieszy?

I to nie tylko tym starszym, albo podobne #!$%@? słyszałem u gości przed 30stką nawet xD

Całe dorosłe życie przed nimi, cała "kariera zawodowa". Ja przed 30stką to wszedłem do IT, złapałem bakcyla i zacząłem całkiem nową ścieżkę kariery, gdzie świetnie się odnalazłem, już mam rozpisane x rzeczy, które chce tu osiągnąć i realizuję każdego dnia swój plan. Mam młodą piękną kobietę, hobby które dają mi radochę, setki planów, które krok po kroku realizuję, a takie tępaki w tym samym wieku już #!$%@? odliczają czas do emerytury xD

"AAAAEEEEAAAEEE JESZCZE TYLKO 35 LAT DO EMERYTURY MARIUSZEK EHEHEHEHEH"

"KURRWAAAEEEEAA ABY DO EMERYTURY ZDZISIU!!"

Ktoś może mi wytłumaczyć to zjawisko? Pytam całkiem serio.

#robpill #pracbaza #praca #bekazpodludzi #zalesie #januszex #produkcja #pracait #emerytura
s.....u - Nic mnie tak nie rozwala u ROBOLI jak to nieuzasadnione OCZEKIWANIE DO EMER...

źródło: comment_1660804103D9SXpyYJXfgeZLH8VxDcVY.jpg

Pobierz
  • 89
@sikalafou: w wiekszosci przypadkow mentalne wiezienie polaczone z lenistwem.
Plus jak wpadniesz w takie towarzystwo "produkcyjne" to pomalu stajesz sie tacy Jak oni, jednak przebywanie 8 godzin z kims to sporo czasu.
W szkole masz przyzwolenie na gnebienie tych co sie ucza, to Jak w pracy malo platnej bys wypalil (wsrod karyn i sebow) ze sie uczysz to czesto tracisz kolegow I jestes palcami doslownie wytykany, jeszcze Cie od gejow zwyzywaja
Ja mam znajomego "młodego lekarza", który zarabia miliony, a i tak do emerytury odlicza :D


@graf_zero: nie chce mi się w to wierzyć, ale spoko. Brzmi jak zmyślony argument w stylu "nie tylko robole tak mają"
w wiekszosci przypadkow mentalne wiezienie polaczone z lenistwem.

Plus jak wpadniesz w takie towarzystwo "produkcyjne" to pomalu stajesz sie tacy Jak oni, jednak przebywanie 8 godzin z kims to sporo czasu.

W szkole masz przyzwolenie na gnebienie tych co sie ucza, to Jak w pracy malo platnej bys wypalil (wsrod karyn i sebow) ze sie uczysz to czesto tracisz kolegow I jestes palcami doslownie wytykany, jeszcze Cie od gejow zwyzywaja bo ksiazke
Ktoś może mi wytłumaczyć to zjawisko? Pytam całkiem serio.


@sikalafou: Ludzie po prostu #!$%@?ą sobie takie rzeczy by rozładować atmosferę, to coś jak klasyczne "ale mi się dzisiaj nie chce".

Bardziej zastanawia mnie fakt, dlaczego ludzie w ogóle tak bezwiednie czekają na tę emeryturę gdzie każdy wie i powtarza, że nie ma co na nie liczyć i że ich nie będzie. Zapieprzamy w tym kieracie na dziurę bez dna i nikt
Bardziej zastanawia mnie fakt, dlaczego ludzie w ogóle tak bezwiednie czekają na tę emeryturę gdzie każdy wie i powtarza, że nie ma co na nie liczyć i że ich nie będzie. Zapieprzamy w tym kieracie na dziurę bez dna i nikt sobie z tego nic nie robi xD


@Iskaryota: ta.

Ja się nastawiam, że emerytury w ogóle nie dostanę (nasza emerytura w sumie to pewnie będzie równowartość dobrych zakupów na weekend),
@sikalafou: Z całym szacunkiem, ale my po 40 latach w IT też będziemy leczyć '#!$%@? zdrowie'. Pewnie bez porównania z kimś kto 45lat pracował fizycznie, ale też.
W ogóle co to za poczucie wyższości Miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
My jesteśmy takimi samymi robolami dla zagranicznych kontraktorni, które zlecają coś tutaj żeby płacić 50% stawki gościa z UK, Niemca, Amerykanina czy innego Austriaka który robiłby to samo.
Z całym szacunkiem, ale my po 40 latach w IT też będziemy leczyć '#!$%@? zdrowie'. Pewnie bez porównania > z kimś kto 45lat pracował fizycznie, ale też.


chyba ty ( ͡° ͜ʖ ͡°), ja uprawiam sport, dobrze się odżywiam i jestem w lepszej kondycji i lepiej wyglądam mając 32 lata niż 90% 20 latków ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W ogóle co to za poczucie