Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie rozwala u ROBOLI jak to nieuzasadnione OCZEKIWANIE DO EMERYTURY. Tak jakby #!$%@? nie wiadomo jaka sielanka tam na nich czekała xD

Większość z nich dostanie ochłap ledwo wystarczający na przeżycie (albo i nie) i będzie reperować organizm #!$%@? pracą fizyczną, systemem zmianowym, gównianym jedzeniem i używkami.

Gdzie im się tak spieszy?

I to nie tylko tym starszym, albo podobne #!$%@? słyszałem u gości przed 30stką nawet xD

Całe dorosłe życie przed nimi, cała "kariera zawodowa". Ja przed 30stką to wszedłem do IT, złapałem bakcyla i zacząłem całkiem nową ścieżkę kariery, gdzie świetnie się odnalazłem, już mam rozpisane x rzeczy, które chce tu osiągnąć i realizuję każdego dnia swój plan. Mam młodą piękną kobietę, hobby które dają mi radochę, setki planów, które krok po kroku realizuję, a takie tępaki w tym samym wieku już #!$%@? odliczają czas do emerytury xD

"AAAAEEEEAAAEEE JESZCZE TYLKO 35 LAT DO EMERYTURY MARIUSZEK EHEHEHEHEH"

"KURRWAAAEEEEAA ABY DO EMERYTURY ZDZISIU!!"

Ktoś może mi wytłumaczyć to zjawisko? Pytam całkiem serio.

#robpill #pracbaza #praca #bekazpodludzi #zalesie #januszex #produkcja #pracait #emerytura
Pobierz s.....u - Nic mnie tak nie rozwala u ROBOLI jak to nieuzasadnione OCZEKIWANIE DO EMER...
źródło: comment_1660804103D9SXpyYJXfgeZLH8VxDcVY.jpg
  • 89
@sikalafou: raz jeden ziomek opowiadał mi jak to fajnie pracować przy niebezpiecznych dla zdrowia substancjach. Bo jego ojciec przy takich robił na saksach i już jest na wcześniejszej emeryturze. Chłopak chciał iść w ślady ojca. Nie wiem jak jego losy się potoczyły, ale niedawno dowiedziałem się że jego ojciec już od lat nie żyje
raz jeden ziomek opowiadał mi jak to fajnie pracować przy niebezpiecznych dla zdrowia substancjach. Bo jego ojciec przy takich robił na saksach i już jest na wcześniejszej emeryturze. Chłopak chciał iść w ślady ojca.


@spac_jesc_pracowac: będąc robolem, w życiu nie pozwoliłbym żeby mój syn poszedł w moje robolskie ślady. #!$%@? jakim trzeba być człowiekiem
@sikalafou: bo można wtedy odwalić kitę, leżeć cały dzien z piwkiem przed tv czy siedzieć na ławce z ziomeczkami. Tak jak większość dzieciaków nie lubi się uczyc tak samo większość ludzi ma w nosie jakimś tam rozwój zawodowy jeszcze uskutecznianiy za darmo po godzinach pracy. I taka mentalność maja tez młodzi ludzie ci mający się za postępowych (poczytaj sobie komentarze na Twitterze w wątkach o kapitalizmie)
@sikalafou: Wiem, że to śmieszki, ale podtrzymuje to co napisałem. Ja i wszyscy moi znajomi z IT mamy pracę marzeń dlatego, że z perspektywy zachodu jesteśmy tani ( ͡° ͜ʖ ͡°) i w miarę solidni.

Z drugiej strony nie każdy musi być tytanem intelektu, nie każdy musi mieć super ambicji, nawet jest to niewskazane. Prace na budowie, na produkcji czy inne podobne też ktoś musi wykonywać. I
@sikalafou: Byś się k...a zdziwił jakie "robole" teraz emerytury dostają. Ci którzy przepracowali 45+ lat, tj. poszli do pracy zaraz po szkole, dostają ponad 4k emerytury, stawki wyższe niż mieli wypłaty. Ochłapy to dostaniemy my, jako rachunek za sposób obecnie kalkulowanych emerytur. A jeszcze jak solidaruchom jakimś cudem uda się przepchnąć emeryturę stażową, to będziemy w dupie.
@sikalafou lol to ja mam zupełnie inne doświadczenia. Pewnie są ludzie leniwi na produkcji i bez ambicji ale z moich obserwacji wynika że większa ich część jednak ma jakieś zamierzone cele i w ten czy inny sposób się rozwija.
Jest też jedna rzecz której nikt tu nie poruszył: święty spokój. Osiem godzin i sajonara, nikt nie dzwoni, pracy nie przynosisz do domu. A #!$%@? o emeryturze, tego tematu nikt nie porusza...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikalafou:

już mam rozpisane x rzeczy, które chce tu osiągnąć i realizuję każdego dnia swój plan


Nie #!$%@?, dobrze wiemy, że siedzisz całymi dniami na wykopie i to sukces jeśli wysilisz się na chociażby 2 godziny porządnej pracy w ciągu dnia