Wpis z mikrobloga

Kupować to gówno


@matiJ: gówno? opinie są inne

"Te perfumy delikatnie różnią się od oryginalnego zapachu. Kupiłem oryginał i te. Byłem na basenie i saunie jedne jak i drugie po powrocie do domu pachniały i trzymały zapach, nie ma sensu kupować oryginału za 250 zł. Polecam tę perfumy i więcej nie będę przepłacał."

"Świadomy zakup! Podróba, ale ładnie się prezentuje. Identyczne jak oryginał. Wiadomo oryginał ma napis z dołu :). Zapach
@matiJ: w sumie, gdybym był allegro, to miałbym #!$%@? w te podróby.

Masz z tego hajs, producenci mają #!$%@? (zbyt duże koszty, #!$%@? na wszystkich kontynentach), organy państwowe mają #!$%@?.

Możesz sobie sprzedawać #!$%@? na facebooku pokazując twarz i co? i w sumie to gówno Ci się dzieje, zarabiasz hajs i kupujesz porsche/dom/mieszkanie. Zawiadomisz KAS i co w sumie Ci to da? Może by się zainteresowali głównymi dostawcami, a nie cyganem
@SlepyBazant ale z czym masz problem? Przecież widzisz paco rebane, wiesz że to podróbka to nie kupujesz. Problem pojawia się wtedy gdy ktoś sprzedaje produkt o identycznej nazwie co oryginał, a oryginałem on nie jest i ciężko na pierwszy rzut oka to zweryfikować.
@Wychwalany: miałem podobnie ze słuchawkami.
chciałem kupić różowej na urodziny słuchawki marshalla, przejrzałem aukcje i autentycznie ani jednego oryginalnej. nawet te w cenie oryginałek.

skąd wiem że #!$%@??
bo oryginalne w tym modelu i malowaniu nie były dostępne nawet u producenta, nie mówiąc o sklepach. Z kolei wszystkie foty i pudełka pokrywały się 100% z tymi z alie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

wszystkie aukcje zgłosiłem i nic.