Wpis z mikrobloga

@Red_Ducc: jeszcze bym zrozumiał allegro, gdyby mówiło, że "nie my ustalamy ceny, sprzedający chce za tyle sprzedać, to niech sprzedaje", ale na powyższym zdjęciu masz napisane:

Marka: inna marka (Paco Rebene)

XDDD
  • Odpowiedz
@Wychwalany: No na to jest paragraf, ale że nikomu się nie chce to takie interesy działają w najlepsze.
A co najlepsze, wystarczy jedno takie zgłoszenie i biznes zamknięty na amen. Bo za recydywę to już pasiaki, a nie sanki.

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego
  • Odpowiedz
@Wychwalany: na allegro kupiłem airmaxy które okazały się podróbkami. W dodatku kupielm je w miarę normalnych pieniądzach, dosłownie 30-40 zł taniej niż oficjalnie. Allegro na wiadomość ode mnie że ten kontrahent sprzedaje nieoryginalne podroby zareagowało profesjonalnie "a masz pan dowód"? Tak więc @allegro_pl serdeczny hak wam w plecy, tolerujecie i zarabiacie na handlu chamskimi #!$%@?. Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni.
  • Odpowiedz