Wpis z mikrobloga

@Wychwalany: @futrzakos: @Fishuur:

Gdyby kogoś interesowała prowizja na allegro za perfumy.

"Wysokość prowizji zależy od ceny końcowej: do kwoty 120 zł: 9,5%; powyżej kwoty 120 zł: 11,40 zł + 7,5% od nadwyżki ponad 100 zł, nie mniej niż 1 zł"

Pako Cygano - 274 sprzedanych produktów po 45,00 zł każdy.

274 x 45 = 12.330,00

Jeżeli pamiętam coś z matematyki, to 12.330,00 x 0,095 = 1.171,35. Tyle będzie wynosić
SlepyBazant - @Wychwalany: @futrzakos: @Fishuur: 

Gdyby kogoś interesowała prowizj...

źródło: comment_1659955212QlI5CjQofSQhvprsZqC27A.jpg

Pobierz
@Wychwalany: No na to jest paragraf, ale że nikomu się nie chce to takie interesy działają w najlepsze.
A co najlepsze, wystarczy jedno takie zgłoszenie i biznes zamknięty na amen. Bo za recydywę to już pasiaki, a nie sanki.

§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania
@Wychwalany: na allegro kupiłem airmaxy które okazały się podróbkami. W dodatku kupielm je w miarę normalnych pieniądzach, dosłownie 30-40 zł taniej niż oficjalnie. Allegro na wiadomość ode mnie że ten kontrahent sprzedaje nieoryginalne podroby zareagowało profesjonalnie "a masz pan dowód"? Tak więc @allegro_pl serdeczny hak wam w plecy, tolerujecie i zarabiacie na handlu chamskimi #!$%@?. Mam nadzieję, że jesteście z siebie dumni.