Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zobajakafranca

zobajakafranca

Dołączył 8 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1236
  • Znaleziska 35
  • Mikroblog 1201
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 4
zobajakafranca
zobajakafranca 09.06.2026, 22:01:42
  • 0
Cześć,

zawodowo sporo jeżdzę, 5-10h dziennie. Dosyć mam już słuchania głupot z YT czy radia. Czy możecie polecić jakiś podcast lub coś podobnego, aby jadąc samochodem uczyć się hiszpańskiego?

#naukajezykow #edukacja #podcast #podrozujzwykopem
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kotbehemoth
kotbehemoth
przedwczoraj, 03:54:57 via Android
  • 1
@zobajakafranca: nie wiem czy uczenie się czegokolwiek podczas prowadzenia pojazdu to dobry pomysł.
  • Odpowiedz
timek1119
timek1119
timek1119
przedwczoraj, 14:41:36 via Wykop
  • 0
słuchania głupot z YT czy radia.


@zobajakafranca: słuchanie głupot z YT czy radia, ale po hiszpańsku. I uwierz, że zadziała. A jak podasz konkretne zainteresowania to mogę podać jakieś podcasty.
  • Odpowiedz
BekaZinternetu
BekaZinternetu
22.05.2026, 20:31:50
  • 0
Spoko było by jakby zaprosili PasheBiceps jak będą bliżej WWA, on jest trochę "ambasadorem" kolarstwa w E-Sporcie #latwogang
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 22.05.2026, 20:39:29 via Wykop
  • 0
@BekaZinternetu: do Gdańska z Zakopca koło Warszawy xD co miałeś z geografii?
  • Odpowiedz
kocham-pati-3
kocham-pati-3
22.05.2026, 19:54:14
  • 5
#latwogang włączyłem tylko po to żeby zobaczyć jak jakis patus na hulajnodze wpada pod auto,czy jestem złym człowiekiem?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 22.05.2026, 19:57:44 via Wykop
  • 1
@kocham-pati-3: jest nas dwóch, minimum ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
zobajakafranca
zobajakafranca 22.05.2026, 19:51:30
  • 10
Ale bym tej dzieciarni pokazał kabel od prodiża na tych pustych łbach... ja pier...

#latwogang
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
22.05.2026, 18:51:04
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 22.05.2026, 18:56:56 via Wykop
  • 4
@ObszarBadawczyChoroszcz_123: też uważam, że nie ma szans... też coś jeżdzę, czasami jakieś 80 100km, tutaj chłop po 60-70 zadycha, a to nawet nie jest 10%, do tego sprzęt raczej słabej jakości, na samej motywacji jak dojedzie do połowy będzie dobrze, ale obym się mylił, cuda się zdarzają...
  • Odpowiedz
antarhei
antarhei
antarhei
22.05.2026, 18:15:45
  • 0
#latwogang co to miało być xDDDD chłop mu wylądował na plecach, żeby zaprosić na jakąś akcję
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 22.05.2026, 18:18:00 via Wykop
  • 1
@antarhei: przecież to przydupas buddy
  • Odpowiedz
zobajakafranca
zobajakafranca 07.05.2026, 23:41:09
  • 0
1:1 Raszei

#danielmagical #patostreamy
zobajakafranca - 1:1 Raszei

#danielmagical #patostreamy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dawidczeta
dawidczeta
07.05.2026, 23:58:37 via Wykop
  • 0
@zobajakafranca: mógłby kontynuacje patostreamerów zrobić, bo od jego ostatniego materiału przybyło dużo nowych gwiazd a niektóre uniwersum się zamknęły lub bardziej rozszerzyły ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zanaro
Zanaro
24.04.2026, 17:31:06
  • 1
#latwogang

Zaraz sąsiadka zadzwoni na policję xD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 24.04.2026, 17:34:08 via Wykop
  • 0
@Zanaro: zaraz spadną piętro niżej xD
  • Odpowiedz
koloniakarna
koloniakarna
koloniakarna
16.04.2026, 15:15:45
  • 6
#bystrzaktv przez 10 lat ogladania streama nie chcialo mi sie zalogowac na wykop ale jak zobaczylem tą chate to nie moglem sie oprzec,to jest niewiarygodne ze chlop tyle lat żebra o kase w internecie a nie moze wlasnego domu pomalowac przeciez to nie sa jakies wielkie koszta #patostreamy
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 16.04.2026, 15:16:29 via Wykop
  • 1
@koloniakarna: a #tucznik to co? to samo
  • Odpowiedz
Chael
Chael
20.03.2026, 20:43:06
  • 2
Co oni się tak uśmiechają do siebie, dziwne to to

#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 20.03.2026, 20:43:53 via Wykop
  • 4
@Chael: nie mogą z beki, że taką ustawkę pelikany łykają
  • Odpowiedz
Dymitrov
Dymitrov
20.03.2026, 20:07:28
  • 3
Przecież ta dziewczyna Wrzoska nic nie wnosi XDDDDDD

Fame to lubi takich stypiarzy chyba
#primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 20.03.2026, 20:08:13 via Wykop
  • 0
@Dymitrov: żadna walka bab nigdy nic nie wniosła, szkoda czasu antenowego na te g---o walki
  • Odpowiedz
Crankees
Crankees
Crankees
18.03.2026, 21:20:01
  • 4
Czy Hubert właśnie powiedział "k---a"?
#primemma
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 18.03.2026, 21:20:32 via Wykop
  • 20
@Crankees: pierwszy łoniak wyrósł
  • Odpowiedz

zobajakafranca
zobajakafranca 18.03.2026, 21:15:32
  • 9
Przenosimy stolice Polski do Torunia i c**j mnie to obchodzi
#primemma
zobajakafranca - Przenosimy stolice Polski do Torunia i c**j mnie to obchodzi
#primem...

źródło: maxresdefault (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 18.03.2026, 20:48:03
  • 7
Baxton z Dubelem musiał dużo czasu spędzać skoro takie pranki robił xD

#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ociekurnia
ociekurnia
18.03.2026, 20:49:36 via Wykop
  • 0
@zobajakafranca: 1:1 z-----l pomysł od Bratana xD
  • Odpowiedz
zobajakafranca
zobajakafranca 18.03.2026, 20:33:56
  • 2
Sytuacja gitów i charakterniaków w Toruniu stabilna:

#primemma
zobajakafranca - Sytuacja gitów i charakterniaków w Toruniu stabilna:

#primemma

źródło: 50699

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 18.03.2026, 20:28:03
  • 3
Jak oni z beki nie mogą się powtrzymać przy tej ustawce xD brawo, pojedynek odda

#primemma
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

razooor
razooor
razooor
18.03.2026, 20:14:54
  • 1
Czy to mozliwe ze prawktycznie cala polska oglada ten program? #primemma
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 18.03.2026, 20:16:33 via Wykop
  • 1
@razooor: cały wszechświat, 128k widzów, a Polska ma tylko 37k mieszkańców
  • Odpowiedz
wiktor-wkpl
wiktor-wkpl
18.03.2026, 20:09:51
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zobajakafranca
zobajakafranca 18.03.2026, 20:14:00 via Wykop
  • 0
@wiktor-wkpl: i jeszcze ogłoszenie jednej walki bab
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 20
  • Strona 1 z 20
  • >
  • Całom noc tańczy ze mnom cały skłat, to nasz lod tak to robi EKIPAAAA
  • Poznań

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 16.11.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 13.10.2022

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking