Wpis z mikrobloga

@BobAss1985: choćby w Krakowie masz dwa obok siebie: jeden przy dworcu PKS przy dworcu, drugi w Galerii Krakowskiej, i to są dwie osobne spółki. XD Amrest to chyba GK, ta druga franczyza ponoć dość problematyczna, znani mi pracownicy Amrestu nigdy się nie wypowiedzieli pozytywnie na jej temat.
@Andczej: chyba poerwszy raz widzę, że jest coś innego niż AmRestowe Burger Kingi. Gdzie to mozna spotkac i czy roznica w smaku?


@BobAss1985: Masz na autostradzie na przykład takiego BK gdzie jest Coca Cola. Żadnej różnicy w samym jedzeniu nie ma, a przynajmniej nie zauważyłem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 32
@KosmicznyPaczek: pracowałem trochę w takich miejscach i niestety p0lactwa nie brakuje. Nagminne było to, że przychodziła rodzinka, kupowała no limit i robili 2-3 godzinny spacer po centrum handlowym, żeby wrócić i przed wyjściem znów się napić. Oczywiście w regulaminie było jasno napisane, że dolewka obowiązuje wyłącznie w strefie gastro
@KosmicznyPaczek: pracowałem trochę w takich miejscach i niestety p0lactwa nie brakuje. Nagminne było to, że przychodziła rodzinka, kupowała no limit i robili 2-3 godzinny spacer po centrum handlowym, żeby wrócić i przed wyjściem znów się napić. Oczywiście w regulaminie było jasno napisane, że dolewka obowiązuje wyłącznie w strefie gastro


@mirek_januszy No przecież dolewkę robili w tej strefie ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Andczej: chyba poerwszy raz widzę, że jest coś innego niż AmRestowe Burger Kingi. Gdzie to mozna spotkac i czy roznica w smaku?


@BobAss1985: AmRest dużo później dostał prawa do tej franczyzy niż Burger King Poland. Ci drudzy z tego co pamiętam po prostu udzielili sublicencji AmRestowi. W Gdańsku w Galerii Bałtyckiej jest AmRest, a po drugiej stronie torów w Metropolii jest BKP i ten drugi w ogóle nie ma dolewki
Jako ciekawostka w Japonii w wielu restauracjach rodzinnych jest drink bar bez limitów, czy to kawa czy inne napoje. Tak samo jest kilka lokali, gdzie także np pizza czy curry i ryż jest bez ograniczeń jedynie limit czasu np 1.5h.
Na imprezach firmowych przeważnie są najpje alkoholowe też bez ograniczeń, z limitem czasu np 3h.