Wpis z mikrobloga

@kelso123: Nie żebym gościa bronił, bo nawet nie wiem kto to jest. Ale sytuację o której pisze mogę potwierdzić, bo 07.06 brałem udział w wypadku (byłem pasażerem) w tym samym miejscu (234/235km A1 od Gdańska w stronę Łodzi).
W skrócie: padał deszcz, ale nie jakiś wielki. Prędkość na tempomacie 130km/h, na wysokości jak kończy się ten pas zieleni na zdjęciu auto jakby odkleiło się od asfaltu, całkowita utrata kontroli, obrót w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@KochanekAdmina: to było BMW m2 które np seryjnie wychodzi na oponach Michelin super Sport, które mają niestety mało rowków do odprowadzania wody. Generalnie te opony są doskonałe na suchym i kiepskie na mokrym z czego trzeba zdawać sobie sprawę. Jak się przesadzi z prędkością to auto leci samoczynnie w barierę
@Kreation: Jeżdżę tym autem na codzień (m2c) i pilot sporty to świetne opony na aquaplaning, w porównaniu do pirelli p0, które miałem w poprzednim aucie. W sensie - jasne, ze dupa lata na suchym z tym napędem, ale naprawdę dobrze sprawują się jadąc przez wodę.

Generalnie co do tematu to łatwo się tym autem #!$%@?ć, ale nie na autostradzie. Stawiam raczej na brawurę.