Wpis z mikrobloga

@piwakk: @Buzol: wykopki oszlały albo niespełna rozumu. Mam 22 letni samochód który teoretycznie ma 130km, wiec po tylu latach pewnie mniej. Nie ma żadnego problemu wyprzedzić cieżarówki albo dybamicznie dodać gazu. A pewnie waży więcej niż ten od opa. To że wam się wydaje że samochód powinien mieć co najmniej 200km to tylko wasze wyobrażenie. A potem ludzie umierają bo ktoś miał mocny samochód ale przecież jest wspaniałym kieriwcą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@JudzinStouner: nigdy chyba nie zrozumiem czemu ktoś, kogo stać na nowy samochód kupuje sobie takie coś ¯\_(ツ)_/¯ ale może ja po prostu inaczej patrzę na samochody

Sam mam 110koni w starym pugu, którym jeżdżę dopiero jakieś 5 miesięcy i już czuję, że to jest dla mnie za mało, a tu ludzie z własnej woli kupują kosiarki z przyśpieszeniem 10,5s do setki za ponad 100 tysięcy z własnej woli xd
chyba nie próbowałeś kupić samochodu przez ostatnie 2 lata ;-)


@krytyk__wartosciujacy: 3 kupiłem. Od 100k zaczynają się obecnie auta segmentu C. Chciałem kupić połówkę gti wcześniej i VW w 2019 roku zaczął coś #!$%@?ć z cenami i ten samochód stał sie ekstremalnie drogi i kolejna lata tylko pogorszyły jego sytuację na rynku, dlatego uważasz że piszesz kocopoły w tym konkretnym przypadku.

W lipcu 2019 roku o ile dobrze pamiętam to gti