Wpis z mikrobloga

zajebisty dzień... sąsiad mnie #!$%@?ł i policja odkryła moją uprawę marihuany, zjechało się masa suk, przeszukali chatę, mnie na komendę, a najgorszą głupotę zrobiłem jak z #!$%@? tą sytuacją zacząłem grozić temu sąsiadowi co mnie #!$%@?ł i on wtedy znowu zadzwonił na psy xD gdzie się zgłosić po odbiór nagrody na debila roku? całe szczęście policja uwierzyła, że ta hodowla była na użytek własny, więc wypuścili mnie z komendy po przesłuchaniu jeszcze tego samego dnia, ale sprawę w sądzie i więzienie mam gwarantowane, bo na bransoletę nie mam co liczyć, bo już byłem wcześniej karany... kiedy już wszystko w życiu zaczęło mi się układać, to nagle musiało się coś tak #!$%@?ć... #!$%@?ę sobie życie przez głupie roślinki i nieludzkie prawo
ehh, ciężkie jest życie antyspołecznego debila

  • 238
via Wykop Mobilny (Android)
  • 29
@Mystoo: mów że na własny użytek, że cierpisz na depresję i stany lękowe i marihuana ci pomaga, nie stać cię na leczenie medyczną a nie chcesz kupować gówna od dilerów. Trzymam mocno kciuki za to, że jednak nie pójdziesz w pasiaki. Jeżeli stać cię na adwokata innego niż z urzędu uderzaj od razu do Steliosa Alewrasa - adwokat specjalizujący się w bronieniu spraw narkotykowych, prywatnie aktywista prolegalizacyjny. Sledziłem jego niektóre sprawy
Podsumowując ten wątek. Pomijam że to bait, ale relacja wykopu jest ciekawa sama w sobie.

Wcześniej karany gość z dozorem elektronicznym, który dodatkowo jeszcze siedział, hoduje se zioło w ilości 200g, grozi sąsiadowi przy policji. Czyli sądząc po opisie patus lvl hard, a wykopki piszą że to policja jest #!$%@?.

Macie wy jakiś kompas moralny, czy samo kombo zioło/policja/zatrzymanie czyni z niego bohatera wykopków.
Posłuchaj mnie uważnie @Mystoo , jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem: hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty, 3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie fryzjerskim
@Mystoo: Ja dwa razy dostałem zawiasy, a za trzecim prace społeczne. Jeśli chodzi o wyroki za zioło. Już sędzia proponował odsiadkę, ale po przerwie okazało się ze spoko ziomal i widzi ze żałuje, to dał 120 godzin. Tylko ze u mnie za pierwszym razem 160g, za drugim 15g, a trzeci raz 0,5g