Wpis z mikrobloga

zajebisty dzień... sąsiad mnie #!$%@?ł i policja odkryła moją uprawę marihuany, zjechało się masa suk, przeszukali chatę, mnie na komendę, a najgorszą głupotę zrobiłem jak z #!$%@? tą sytuacją zacząłem grozić temu sąsiadowi co mnie #!$%@?ł i on wtedy znowu zadzwonił na psy xD gdzie się zgłosić po odbiór nagrody na debila roku? całe szczęście policja uwierzyła, że ta hodowla była na użytek własny, więc wypuścili mnie z komendy po przesłuchaniu jeszcze tego samego dnia, ale sprawę w sądzie i więzienie mam gwarantowane, bo na bransoletę nie mam co liczyć, bo już byłem wcześniej karany... kiedy już wszystko w życiu zaczęło mi się układać, to nagle musiało się coś tak #!$%@?ć... #!$%@?ę sobie życie przez głupie roślinki i nieludzkie prawo
ehh, ciężkie jest życie antyspołecznego debila

  • 238
Chyba przegrywy oglądające hentaice całymi dniami nie mają takich problemów xD


@Kaktus80 Jeżeli ktoś nie ma wyroku to jest przegrywem, który całymi dniami ogląda hentaie?

Że co #!$%@?? XDDDD

Jak ktoś ogląda hentai czy inne anime to jest po prostu #!$%@?, ale przynajmniej nie jest zagrożeniem dla społeczeństwa, patusie.
@raffi74: Nie przerzucaj swoich projekcji martwego starego który najwyraźniej zawiódł w wychowaniu na mnie xD
@XIONC_CI_MORDE_LIZAL: Normalne że człowiek się nieraz napije albo naćpa i komuś #!$%@? pod barem albo coś ukradnie, takie życie. Jak ktoś nie ma takich doświadczeń to musi być albo przegrywem albo jakimś kościelnym społeczniakiem czyli też #!$%@?ą
Normalne że człowiek się nieraz napije albo naćpa i komuś #!$%@? pod barem albo coś ukradnie, takie życie. Jak ktoś nie ma takich doświadczeń to musi być albo przegrywem albo jakimś kościelnym społeczniakiem czyli też #!$%@?ą


@Kaktus80 Nie. Jak ktoś ma takie sytuacje jak wymieniłeś to jest po prostu patusem - czyli istotą, którą trzeba odizolować od społeczeństwa.
@Mystoo Faktycznie posłuszny niewolnik Xd Mordo wyjedź poza granicę polski na wschód czy głęboko na południe aż po Afrykę to docenisz. A będąc bardziej ludzik, to polecam Ci cbd po odsiadce. Te hempshoty i inne pierdy działają jak thc :)
musisz być do cna zepsutym człowiekiem.


@Mystoo: Typ który się przedstawił jako agresywna przećpana dilerska recydywa będzie oceniał kto jest zepsuty a kto nie xD Złap gościu trochę kontaktu z rzeczywistością. Przyda się jak Pan Policjant (specjalnie z wielkiej litery) zapyta z kim było handlowane.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mystoo: a co do sprawy to nie policja ma ci w cokolwiek wierzyć tylko sąd. Jak przed sądem dobrze zagrasz to połowa sukcesu. Ja za 50 roślin tak z tydzień przed ścinką dostałem tylko grzywnę.