Wpis z mikrobloga

zajebisty dzień... sąsiad mnie #!$%@?ł i policja odkryła moją uprawę marihuany, zjechało się masa suk, przeszukali chatę, mnie na komendę, a najgorszą głupotę zrobiłem jak z #!$%@? tą sytuacją zacząłem grozić temu sąsiadowi co mnie #!$%@?ł i on wtedy znowu zadzwonił na psy xD gdzie się zgłosić po odbiór nagrody na debila roku? całe szczęście policja uwierzyła, że ta hodowla była na użytek własny, więc wypuścili mnie z komendy po przesłuchaniu jeszcze tego samego dnia, ale sprawę w sądzie i więzienie mam gwarantowane, bo na bransoletę nie mam co liczyć, bo już byłem wcześniej karany... kiedy już wszystko w życiu zaczęło mi się układać, to nagle musiało się coś tak #!$%@?ć... #!$%@?ę sobie życie przez głupie roślinki i nieludzkie prawo
ehh, ciężkie jest życie antyspołecznego debila

  • 238
@Mystoo: ja kiedyś kupiłem z kuzynem około 40g na dwóch, debil zaczął to opychać komu popadnie, bo mieliśmy dobrą cenę przy zakupie. Ktoś wsypał jego, on wsypał mnie, wbili o 6 rano, znaleźli przy mnie pół grama i w kajdankach na dołek xD

Potem znaleźli też resztę w domu, ja dostałem grzywne i zawiachy, a kuzyn połowę tej grzywny co ja bez zawiasów... mimo, że to on handlował xD #!$%@? kraj.
@Vimez: jaracze to często nie są master mindy zbrodni, mam debila sąsiada co wystawił flagę rasta na balkonie, ziołem wali codziennie w całym pionie (domyślam sie ze wpadl na super genialny pomysł nie palenia na balkonie by nie było czuc xD ) i typ kaszle całymi dniami jakby miał gruźlicę.

Pomijam fakt naturalnego talentu do być #!$%@?…. jak puszczanie zapętlonej muzyki z dupy o 2 w nocy, bo geniusz zbrodni nie
@Mystoo: po pierwsze od samego początku idź do adwokata. Po drugie jeśli nie byłeś karany juz wczesniej na karę pozbawienia wolności, to możesz dostać karę wzawieszeniu. Po trzecie możesz się starać o system dozoru elektronicznego nawet jesli dostaniesz karę do 1 roku i 6miesiecy. Po czwarte już teraz zapisz się do jakiegoś Monaru, znkdz pracę jeśli nie masz, a na posiedzenie w sprawie SDE koniecznie idz osobiście. Będzie dobrze, nikt nie
@Stashqo: Popatrz ile nałogowi palacze zużywają tytoniu, jakiś hard user to może i 5g dziennie zjarać jak jest w ciągu, zależnie też od jakości materiału. Okazjonalne użycie - nie. Nałogowe? Być może.