Wpis z mikrobloga

#programista15k Dostałem zaproszenie na imprezę integracyjną ale to jest chyba żart bo jest organizowana poza godzinami pracy. To znaczy, że musiałbym poświęcić swój prywatny czas na integrację z ludźmi których nie lubię. Z tego co widzę oni też mnie nie lubią.

Czy jest na rynku jeszcze jakaś przyzwoita firma która płaci pracownikom za udział w imprezach integracyjnych albo organizuje je podczas godzin pracy?
  • 73
no ludziom się w dupach poprzewracało, nie chce im się wykorzystywać 2-3 dni swojego wolnego czasu na wyjazdy służbowe integracyjne tak "jak w Luxofcie" xD tak jakby istniało życie prywatne poza pracą xD


@ElMatadore: Ja nie mówię, że ma być jak 10 lat temu i wyjazdy 2 dniowe. Nigdzie tak nie napisałęm, że tak ma być.

Ja to tęsknię do czasów chociażby sprzed 3-4 lat gdzie faktycznie można było krzyknąć że
@mackbig: Chciałbym dodać tylko, że to firmie powinno zależeć na tym aby pracownicy się integrowali. Ja pracuję na UoP i moje obowiązki i prawa są mi znane.

Organizowanie imprezy integracyjnej bez opłacenia uczestników to jak pieczenie ciasta drożdżowego bez drożdży. Jak oni chcą aby ludzie przyszli na miejsce spotkania skoro nic z tego nie będą mieć dla siebie? Obecnie opłacają atrakcje a na uczestników już skąpią :/ Odwracając sytuację to mogliby
tak jakby istniało życie prywatne poza pracą


@ElMatadore: no tak jakby wyjście dwa razy w roku na cały dzień integracji wlicza się do życia prywatnego poza pracą, chyba nie jest to obowiązek służbowy. Zwłaszcza przy pracy zdalnej, u mnie nawet największe piwniczaki tęsknią za jakimś wspólnym wyjściem. Popieram @kobrys13 w 100%
Co takiego się robi z tym "wolnym czasem"? Wykorzystuje się na (jeśli oczywiście nie ma ważniejszych obowiązków do wykonania) odpoczynek,
@zebatykocur: Nie no murku przesadzasz trochę, jak nie chcesz chodzić na integracje to po prostu to im powiedz, przecież nikt Cię nie zmusza do pójścia tam, no chyba że jesteś tak słaby psychicznie i nie umiesz powiedzieć teamowi, że to #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W każdym razie problem będziesz miał rozwiązany i nikt nie będzie musiał Ci płacić a Ty nie będziesz marnował swojego CENNEGO czasu