Wpis z mikrobloga

Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z faktem, że PiS będzie rządził w Polsce jeszcze przez wiele, wiele lat, bo jak widać - nawet największa od lat 90-tych drożyzna i odklejone od rzeczywistości ceny nie są w stanie obniżyć ich społecznego zaufania, a wy, mimo wszelkich zapowiedzi, najprawdopodobniej nigdy nie opuścicie swojej ojczyzny, bo jesteście związani tutaj mocno z pracą, rodziną, kredytami, nieruchomościami, znajomymi, sprawami osobistymi, chorobami itp. itd.? #polityka
źródło: comment_1653539744TsOkwCsOJKfv749njS25IU.jpg
  • 113
@Lolenson1888 wiesz czemu ludzie będą głosować na PiS? Bo mają w rękach media, które straszą Polaków co się stanie jak nie będzie PiSu u władzy.
Teść mi ostatnio mówi, że gdy Tusk dojdzie do władzy to wiek emerytalny teściowej podniosą i nie zobaczy emerytury, że nie będzie 13 emerytury, 500+ zabierze, że PiS to mu już tyle emeryturę górniczą dźwignął, a za Tuska to on dostawał niskie rewaloryzację (i weź mu wytłumacz
@Lolenson1888 no to teraz pytanie kiedy te tłuki z PO zrozumieją że każde wybory przegrają jak twarzą wyborów będzie uporczywie wystawiany Tusk.Opozycja musi zrozumieć że musi wejść młoda krew a nie stare złodziejstwo w nowym opakowaniu.Osobiscie nie jestem #!$%@? na karakana czy Morawieckiego,jestem cholernie #!$%@? na budkę kidawe Bieńkowska i Tuska,bo to co robią to zapewni pisiorom wiele lat przy korycie.
@markhausen: No masz trochę racji, a bardziej nie masz. Za Tuska nie byłoby 13 i 14 emerytury, a inflacja zamiast 12, wynosiłaby 11,9% Generalnie racja, że rządy PO byłyby w perspektywie długoterminowej korzystniejsze dla kraju, ale czemu wymagasz takiego myślenia od 80letniej emerytki, której brakowało na leki, ale teraz pis doł i może sobie w spokoju te dwa lata pożyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Lolenson1888: PIS będzie rządził tak długo jak będzie im się chciało. Nie fałszowanie wyborów, przy tym co reprezentują sobą polaczki po tak zwanej konserwatywnej rewolucji, byłoby frajerstwem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 49
@Lolenson1888: ponad połowie Polaków to odpowiada, oni nie wiedzą co to inflacja, nie wiedzą że dodatkowe pieniądze napędzają inflację, nie wiedzą co się dzieje w państwowych spółkach, jak wyprowadza się pieniądze funduszami sprawiedliwości, nie wiedzą że sędzia trybunału pawłowicz będzie miała dożywotnią pensje i immunitet, nie wiedzą że nie mamy żadnych sojuszników bo kłócimy się z Niemcami, Czechami, Francuzami, a ostatnio dorzuciliśmy Norwegię, a nasz jedyny sojusznik Orban to sekretarka Putina,
Trzaskowski - na elektorat Biedronia, Hołowni i Kosiniaka.


@KucharKM: pffff....
Trzaskowski jest w mediach tęczowy - rodacy myślą że to pedał (jego zona i dzieci nie występują prawie w jego medialnej prezencji) więc w 2 turze elektorat PSL nie idzie głosować.

do 2 tury wchodzisz elektoratem pozytywnym - ludźmi którzy chcą na ciebie głosować
2 turę wygrywasz elektoratem negatywnym - ludźmi którzy głosują przeciwko twojemu przeciwnikowi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@Capitanero:

@Lolenson1888 no to teraz pytanie kiedy te tłuki z PO zrozumieją że każde wybory przegrają jak twarzą wyborów będzie uporczywie wystawiany Tusk.Opozycja musi zrozumieć że musi wejść młoda krew a nie stare złodziejstwo w nowym opakowaniu.Osobiscie nie jestem #!$%@? na karakana czy Morawieckiego,jestem cholernie #!$%@? na budkę kidawe Bieńkowska i Tuska,bo to co robią to zapewni pisiorom wiele lat przy korycie.

@Capitanero: No właśnie chyba zrozumiały te tłuki, że
A te MUSZĄ wygrać, bo grożą im postępowania karne.


@KucharKM: no, tak jak kazdemu politykowi czy urzedownikowi co roku ( )
no wlasnie sie pan dowiedzial i co?.jpg
@Lolenson1888 ojciec znajomego, który wchodzi w wiek emerytalny, od zawsze antypisowiec, stwierdził ostatnio, że #!$%@? to wszystko. Całe życie to jemu zabierano, a teraz on chce coś dla siebie. Emerytura to ostatnie pieniądze w życiu, więc zagłosuje na tego co da najwięcej. Dla niego to już nie ma znaczenia co będzie z młodymi - "chcieli 500+ to będą za to płacić do końca życia". No i w sumie ma rację. To pokolenie
wiesz czemu ludzie będą głosować na PiS? Bo mają w rękach media, które straszą Polaków co się stanie jak nie będzie PiSu u władzy.


Poprzednia wladza miała w ręku nie tylko tvp ale także poparcie prywatnych TV i 90% gazet. W 2015 roku w faktach i na okładkach wyborczej straszono, że pis jak wygra to wywoła wojnę z Rosją. Mimo to jednak PO nie utrzymało władzy.

Zwalanie winy na media i płakanie