Wpis z mikrobloga

Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z faktem, że PiS będzie rządził w Polsce jeszcze przez wiele, wiele lat, bo jak widać - nawet największa od lat 90-tych drożyzna i odklejone od rzeczywistości ceny nie są w stanie obniżyć ich społecznego zaufania, a wy, mimo wszelkich zapowiedzi, najprawdopodobniej nigdy nie opuścicie swojej ojczyzny, bo jesteście związani tutaj mocno z pracą, rodziną, kredytami, nieruchomościami, znajomymi, sprawami osobistymi, chorobami itp. itd.? #polityka
Lolenson1888 - Polacy rodacy, mam do was takie pytanie z rana.
Jak się czujecie z fa...

źródło: comment_1653539744TsOkwCsOJKfv749njS25IU.jpg

Pobierz
  • 113
@Lolenson1888 wiesz czemu ludzie będą głosować na PiS? Bo mają w rękach media, które straszą Polaków co się stanie jak nie będzie PiSu u władzy.
Teść mi ostatnio mówi, że gdy Tusk dojdzie do władzy to wiek emerytalny teściowej podniosą i nie zobaczy emerytury, że nie będzie 13 emerytury, 500+ zabierze, że PiS to mu już tyle emeryturę górniczą dźwignął, a za Tuska to on dostawał niskie rewaloryzację (i weź mu wytłumacz
@Lolenson1888 no to teraz pytanie kiedy te tłuki z PO zrozumieją że każde wybory przegrają jak twarzą wyborów będzie uporczywie wystawiany Tusk.Opozycja musi zrozumieć że musi wejść młoda krew a nie stare złodziejstwo w nowym opakowaniu.Osobiscie nie jestem #!$%@? na karakana czy Morawieckiego,jestem cholernie #!$%@? na budkę kidawe Bieńkowska i Tuska,bo to co robią to zapewni pisiorom wiele lat przy korycie.