Wpis z mikrobloga

@Artrix: > Podziękuj rządowi który wymaga 20% soku w napoju żeby nie płacić opłaty cukrowej, mnie już #!$%@? strzela jak widzę Tigery czy napoje od Food Care ktore za #!$%@? nie trzymają smaku między partiami i raz pijesz coś cudownego, a innym razem gówno o smaku jabłka

Przeciwnikiem podatku oczywiście jestem, ale choć nie jest to zasługa rządu to moim zdaniem jakość i smak wielu napojów się poprawiła. Nie wiem jak
  • Odpowiedz
  • 4
@msichal teraz przez podatek cukrowy, robi się napoje 20% soku gdzie to 20% yo sok jabłkowy bo jest tani i jak ktoś wcześniej wspomniał, jest dobrym nośnikiem smaku. Tylko coli nie da się zrobić na soku, reszta się nadaje. Pracuje w fabryce napojów, blisko działu R&D i wiem jakie problematyczne jest stworzenie napoju gdzie będzie miał dobrą cenę i akceptowalny smak.
  • Odpowiedz
  • 2
@ElLama u nas smak Owoce leśne produkuje się na soku jeżynowym i malinowym. Co producent to inna historia. Multiwitamina to truskawka i ananas ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ElLama: Kiedyś lays zrobiły konkurs, żeby ludzie sami próbowali "zgadnąć" co to za smak


@njay: Było też chyba coś takiego, że był konkurs na nowy smak chipsów. Pamiętam, że któraś z tych fanowskich propozycji strasznie mi smakowała, a byla tylko przez chwilę.
  • Odpowiedz
@ElLama: kiedyś jak robiłem w takiej firmie, i eksperymentowaliśmy i wyszła jakaś #!$%@? partia to się dawało etykiete EDYCJA LIMITOWANA i schodziło jak świeże bułeczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz