Przepraszam, że przerywam zapewne emocjonujące kwali, ale chcę się pochwalić, że pół godziny temu urodziła mi się córka, zdrowa 10/10 w skali Apgar, Marysia (gdzie nie do końca było wiadomo płci, jakby był chłopak to żona zgodziła się na imię Mirosław xd). Pijcie szampana ze mną! #f1
@fornson23: gratulacje a jako ojciec 6 miesięcznej Emilki mogę napisać Ci tylko - nie żałuj, że to nie syn. Ja niby wolałem syna a teraz bym się za Chiny ludowe nie zamienił :)
1. Wychowaj jak swoje
2.
Robert powinno być
@fornson23: Gratulację, mam nadzieję, że do końca wiadomo kto jest ojcem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@posuck: @McAbra @Kutang-Pan @nairoht
ale wiesz, "mmm Marysia" jest też memicznie powiązane ze sportem. Żona powie, że to po cioci, ja powiem...
źródło: uid_f362d20ac16e4cd0b19d662332106090_width_1200_play_0_pos_0_gs_0_height_678_maria-andrejczyk-fot-getty-images
Pobierz