Wpis z mikrobloga

Przepraszam, że przerywam zapewne emocjonujące kwali, ale chcę się pochwalić, że pół godziny temu urodziła mi się córka, zdrowa 10/10 w skali Apgar, Marysia (gdzie nie do końca było wiadomo płci, jakby był chłopak to żona zgodziła się na imię Mirosław xd). Pijcie szampana ze mną! #f1
fornson23 - Przepraszam, że przerywam zapewne emocjonujące kwali, ale chcę się pochwa...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach